Олександр Севідов: Волобуєв лукавить...

Інформаційний відділ ФК "Говерла" 07.03.2013 14:00 СПОРТ

Напередодні матчу 20-го туру проти дніпропетровського «Дніпра» Олександр Севідов в інтерв’ю клубній прес-службі дав оцінку минулого матчу та запевнив, що з «Дніпром» гратимемо лише на позитивний результат. Торкнувся наставник «Говерли» й нефутбольних питань, які безумовно вимагають адекватної відповіді.


– Олександре Володимировичу, що скажете про минулий матч з луганською «Зорею»?

– Ми поступилися в цьому двобої, хоча дуже сподівався, що зможемо зачепитися за якісь залікові бали в Луганську. В жодному футбольному компоненті ми «Зорі» не програли, але поступилися господарям у реалізації гольових моментів. Після гри, знаючи потенціал своїх підопічних, зазначив хлопцям, що ми недоклали максимум зусиль, щоб добитися бажаного результату. Та й кадрові втрати далися взнаки, досі лікується правий півзахисник Давід Одонкор, на незвичній для себе позиції грав Станіслав Печенкін.

– В неділю нам протистоятиме один з грандів вітчизняного футболу. Як можна перемогти «Дніпро»?

– По-перше, хочу запросити вболівальників прийти й підтримати нашу команду на стадіон. На сьогодні «Дніпро» – друга команда в турнірній таблиці, але безумовно вони не є непереможними. Тож будемо розбирати слабкі й сильні сторони суперника й підбирати відповідну тактику на гру.

– Не можу обійти стороною минулі турецькі збори. В попередніх інтерв’ю ви заявляли, що на другому турецькому зборі команда займалася в несприятливих умовах – погані умови проживання, незадовільні поля та графік харчування. В той же час   наставник алчевської «Сталі» Анатолій Волобуєв в інтерв’ю на офіційному сайті «Сталі»(авт: алчевська «Сталь» проживала в тому ж готелі, що й «Говерла») заявив, що не розуміє чому ви жалієтеся, за його словами в тому місці прекрасні умови для підготовки команди...

– Мені вже відверто набридла ця «мишача метушня» довкола зборів. Я ніколи собі не дозволяв критикувати висловлювання тренерів, які стосуються життя їх команди. Адже крім симпатій та антипатій існує культура та етика спілкування. Не так давно головний тренер алчевської «Сталі» розпочинав свій коментар стосовно своєї команди зі слова «клянусь»... З цього приводу теж можу багато про що наговорити, але вважаю, що не слід втручатися в   справи «Сталі» та коментувати слова колеги по тренерському цеху. Хоча, якщо бути до кінця відвертим, то пан Волобуєв лукавить, коли стверджує про відверте здивування щодо вказаних мною поганих побутових умов та незадовільний стан полів. Нехай скаже в якому корпусі мешкала «Сталь», а де проживали гравці «Говерли», та на яких полях займалися алчевці, а на яких ми...

Інформаційний відділ ФК "Говерла"

ТЕГИ : ФК Говерла

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат