Коментар голови Закарпатської ОДА Ледиди щодо скасування осінніх канікул (ФОТО)

такст і фото: прес-центр Закарпатської ОДА 28.10.2013 11:45 ПОЛІТИКА

Олександр ЛЕДИДА: "Рішення про відміну канікул місцеві ради приймають самостійно. Відтак, воно має бути обґрунтованим   у кожному окремому випадку".

Голова Закарпатської ОДА прокоментував ситуацію з перенесенням шкільних канікул:
– Так, ми справді на обласному рівні рекомендували місцевим органам самоврядування розглянути можливість перенесення осінніх канікул з тижня, що почався, на зиму – таким чином, подовживши зимовий відпочинок учнів. Насправді, цьому є кілька причин. По-перше, оскільки тримається тепла погода, то заклади освіти можуть суттєво зекономити на опаленні – а всі заощаджені гроші, наголошу, залишаться на потреби кожного конкретного закладу. По-друге, подовжені канікули взимку дозволять вберегти здоров’я дітей від грипу, - наголосив очільник області.

Як проходив мітинг з яйцями - читайте - тут

Олександр Ледида також зауважив:
– Розпорядження про перенесення канікул є рекомендаційним, а в жодному разі не ультимативним. Рішення про відміну канікул самостійно приймають місцеві ради. Відтак, воно має бути обґрунтованим   у кожному окремому випадку. Тому, якщо виникають непорозуміння чи невдоволення місцевих громад, це значить одне: керівники органів місцевого самоврядування та шкільні колективи не почули одне одного. Саме така ситуація, на жаль, виникла зараз в обласному центрі. На моє переконання, вичерпати конфлікт можна тільки через конструктивний діалог влади, освітян, учнів та батьків. Ще раз наголошую: аби рішення перенести осінні канікули було об’єктивним та виваженим, приймати його мали спільно. Адже маємо кілька прикладів, де у закарпатських містах канікули таки розпочались сьогодні, як і було заплановано.  

такст і фото: прес-центр Закарпатської ОДА

ТЕГИ : школаканікулиУжгородолександр ледида

Коментарі :


01.11.2013 19:31 мама

З ким діалог вести? Такі як Погорелов та й ви пане Ледидо не здатні до діалогів. Ви дорвались до влади, щоб свої інтереси задовільнити будь-яким способом, а не дбати про суспільство, а тим більше про інтереси дітей.


28.10.2013 12:02 Педогог

Пане Ледидо,рекомендації треба давати розумні,виважені,порадившися зі заючими людьми.Але цього всього,мабуть,не було.Бо розуму не вистачає.Шкода,але це інашаПедагогів,вина.Слабо Васвчили розумному,доброму,вічному.


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат