Футбол, УПЛ. "Говерла" повторює особистий рекорд (ВІДЕО)

07.10.2013 17:03 СПОРТ

13-й тур УПЛ виявився незакінченим, центральний поєдинок «Дніпро» — «Металіст» не дограли через відключення світла на «Дніпро-Арені». На засіданні Дирекції ПЛ, яке відбулося сьогодні, постановили дограти матч, починаючи з другого тайму. Дата і час догравання будуть визначені додатково.

Після двох поспіль перемог «Говерли» матч за участю нашої команди цього разу закінчився нульовою нічиєю. Незважаючи на рахунок, поєдинок видався досить бойовим з великою кількістю боротьби й небезпечних моментів поблизу воріт обох команд. В одному з них Люлька навіть забив гол, однак при цьому підіграв собі рукою. Початок таймів був за «Зорею», їхнє продовження за ужгородцями. В кінці гри гості грали на збереження рахунку, що може свідчити про задоволення нічийним результатом.

«Говерла» повторює власний рекорд не пропускаючи у свої ворота в третьому матчі поспіль.

Після гри Грозний хвалив «Зорю», а Вернидуб — «Говерлу». Результатом незадоволений ужгородський тренер. Малу кількість уболівальників на трибунах, Грозний пояснив трансляцією матчу по ТБ. Втім, це не антирекорд туру, найменшу кількість глядачів зафіксовано на поєдинку в Сімферополі. Причина поганої відвідуваності домашніх поєдинків «Таврії» зрозуміла і без пояснень.

В'ячеслав Грозний: «Гравці хотіли, але не змогли реалізувати»
Юрій Вернидуб: «Вважаю, здобули заслужене очко на виїзді»

«Говерла»: Надь, Лисицький (Дандеа 54), Єзерський, Коста, Люлька, Буяльський, Кочіш, Балафас, Савіч (Іканде 66), Лисенко, Ле Таллек (Нікулае 85).

7 — Удари — 5
2 — Удари у створ — 2
6 — Кутові — 2
4 — Оффсайди — 2
2 — Попередження — 6

В матчах туру було зафіксовано два розгромних результати. «Динамо» повторює рекорд чемпіонатів, забиваючи в одному матчі 9 голів. «Шахтар» — «Торпедо» — 9:1 (1997), «Динамо» — «Іллічівець» — 9:0 (2010), «Динамо» — «Металург» (Д) (2013).

У Донецьку «Шахтар» перемагає «Арсенал» — 7:0. З таким рахунком «Арсенал» ще не програвав.

Примітно, що в обох випадках перші команди Києва та Донецька громлять другі команди з цих же міст.

Наступний тур відбудеться через тиждень. За цей час у Європі пройдуть останні матчі відбору до ЧС-2014. Нагадаємо, збірна України 11 жовтня (п’ятниця) зіграє зі збірною Польщі (матч відбудеться у Харкові початок о 21.00) та 15 жовтня (вівторок) на виїзді із Сан-Марино (початок о 22.00). Транслює ТК «Інтер». Комплекс відпочинку «Arizona», що в парку ім. Горького, пропонує перегляд матчів збірної України та інших спортивних подій на широкоформатних кіноекранах.

Склад збірної України.

12-й тур
4—6 жовтня:
«Таврія» — «Ворскла» — 0:1 (900), «Говерла» — «Зоря» — 0:0 (1820), «Металург» (З) — «Карпати» — 1:3 (4000), «Шахтар» — «Арсенал» — 7:0 (31920), «Севастополь» — «Іллічівець» — 0:1 (5200), «Динамо» — «Металург» (Д) — 9:1 (14940), «Чорноморець» — «Волинь» — 0:0 (10190), «Дніпро» — «Металіст» — 2:1 () (після першого тайму).