Закарпатського чиновника судитимуть за 35 тисяч доларів хабара

admin 20.09.2013 10:59 КРИМІНАЛ

Прокуратура направила до суду матеріали кримінального провадження відносно начальника відділу землеустрою та охорони земель управління Держземагенства в Ужгородському районі.


Прокуратура області затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення   передбаченого ч.4 ст.368 КК України стосовно   начальника відділу землеустрою та охорони земель управління Держземагенства в Ужгородському районі   Закарпатської області К.

Встановлено, що керівник вимагав від громадянки М. неправомірну вигоду в розмірі 35 тис. доларів США за сприяння, з використанням свого службового становища, у вирішенні питання про надання їй в оренду земельної ділянки площею 10 га на території Пацканівської сільської ради Ужгородського району.
Після одержання від закарпатки частини обумовленої суми неправомірної вигоди в розмірі 132 тис.грн., керівника держкомзему було викрито співробітниками УСБУ в Закарпатській області.
Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Довідка:
ч. 4 ст. 368 ККУкраїни - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою - діяння, передбачене частиною другою або третьою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане вимаганням неправомірної вигоди, - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

admin


За матеріалами прес-служби прокуратури Закарпатської області

ТЕГИ : ПрокуратуракриміналЗакарпаття

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат