Футбол. "Говерла" - "Металіст" - 0:2 (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Фото Я. Немеша 20.08.2013 17:30 СПОРТ

В матчі з «Металістом» за «Говерлу» дебютували лівий захисник Александар Лазевскі з Сербії та півзахисник з Нігерії Гармоні Іканде, який пройшов свого часу школу «Мілана».   Для «Металіста» цей матч став 500-м за час виступів на вищому національному рівні. У наступному матчі «Говерла» грає з «Карпатами». До поєдинку ужгородці готуватимуться у Львові.

«Говерла» — «Металіст» — 0:2

Голи: Соса (45), Бланко (61).

«Говерла»: Надь, Лазевскі, Лисицький, Цуррі, Орос, Люлька, Іканде, (Микуляк 90), Трухін, Балафас, (Балашов 59), Ле Таллек, Лисенко, (Кополовець 59).

7 — Удари — 12
1 — Удари в створ — 5

Головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич:

— Чергова важлива, необхідна перемога. Здалося, що вона була здобута досить спокійно...
— Спокою не було протягом всієї гри. «Говерла» показала характер і хороші фізичні кондиції, нам було досить непросто. Напевно, все вирішила майстерність наших футболістів, вони вчасно забили голи. Я подякував гравцям за гарний настрій на гру.

Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний:

— Це не перший, а четвертий ваш матч проти лідерів. Ви точно не виглядаєте безнадійно, а навпаки — дуже симпатично і самовіддано.
— А що це за тренер, якщо він не планує набирати очки, чому ми повинні бути безнадійними? Я кілька років не працював в Україні, але не знав, що правила змінилися. Якщо скажу, що думаю, мене дискваліфікують.

Тому скажу, як думаю, а не оцінюю арбітрів. Я ніколи не думав що правила для команд єврозони і для решти — різні. На 37-й хвилині була наша атака, і Цуррі пробив — Краснопьоров зіграв рукою — це пенальті і мінімум жовта картка! Це моє особисте бачення. На 46-й хвилині Азеведо підкотився під Лисенка. Повинна бути жовта і штрафний, але я зрозумів, що для «Металіста» і «Говерли» існують різні правила. Ці рішення, на мій погляд, і вплинули на остаточний підсумок матчу.

Команда виглядала досить добре, виглядала не гірше, а навіть краще «Металіста», не маючи таких фінансових та інфраструктурних моментів. Якби ми пішли в роздягальню за рахунку 1:0, забили той пенальті, який повинен був бути... Але вийшло так, як вийшло, і вся Україна це бачила. Не можу гравцям пояснити, чому так сталося. Чому людина грає двома ногами не в м'яч, а гра не зупиняється. Я не збираюся робити якийсь ухил, що тільки ці аспекти... Але вони вирішили долю матчу. Зовсім інакше починаєш другий тайм, коли бачиш результативні помилки проти своєї команди.

У нас були моменти в першому таймі, повинні ми були забивати, але не змогли. У Дніпропетровську в доданий час ми пропустили, тут... Ми не боремося за більш високі місця, тому, напевно, комусь ці очки більше потрібні. Я вдячний уболівальникам, які прийшли на гру. Упевнений, якби не ці помилки, то ми б точно не програли.

6-й тур. 16—19 серпня:
«Чорноморець» — «Арсенал» — 1:0 (19120, +25С)
«Іллічівець» — «Металург» (Д) — 3:0 (5600, +35С)
«Севастополь» — «Дніпро» — 1:1 (5640, +30С)
«Говерла» — «Металіст» — 0:2 (8300, +20С)
«Зоря» — «Ворскла» — 1:2 (10800, +27С)
«Шахтар» — «Металург» (З) — 2:0 (41820, +25С)
«Динамо» — «Таврія» — 2:0 (21320, +26С)