Новини » ПОДІЇ

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2021-09-25') and ((cat_id = '3')or('0' >= '3')) and ((is_nonpublished <> '1')or(3 = '13')) order by id desc LIMIT 8560, 20

Аналітика від Олександра Прогнімака: Передісторія об'єднання слов'ян

(мовою оригіналу) Доктор философии в области права Александр ПРОГНИМАК:   Многие ученые считают, что история формирования славян как макроэтноса восходит к началу эпохи бронзы. По археологическим данным процесс формирования раннеславянского этноса прослеживается с XV в. до н.э.

Аналітика від Медведчука: "Ющенко и Балоге надо уже серьезно готовиться к ответу за свои деяния"

"Изменения, происшедшие с Виктором Медведчуком за последние годы – разительные. Он стал заметно эмоциональней – открытая жестикуляция, быстрая речь пришли на смену каменному лицу и отчеканенному каждому слову". (Виктор Шлинчак, Юлия Лымарь, «Главком»)

Аналітика федералізації: Україну розкладують на частини

Лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук приступив до реалізації ідеї переходу України до федеративного устрою. Про це пише газета Комерсант-Україна.

Аналітика мовою оригіналу: ФІФА і корупція, або Землетрус у світовому футболі

ФИФА – коррумпированная организация. То, о чем раньше можно было только догадываться, теперь подтверждается материалами швейцарского суда. «Вечный» президент футбольного союза Жоао Авеланж (Joao Havelange) и его бывший зять Рикардо Тейшейра (Ricardo Teixeira) в течение многих лет получали взятки от одной маркетинговой фирмы.

Аналітика мовою оригіналу: Що приніс візит Путіна

Приезд президента России Владимира Путина может растопить лед в наших отношениях, уверяют эксперты. По мнению политолога Сергея Тарана, у российского президента есть личная заинтересованность в этом.

Аналітика у блогах: "І хто кого ”розвів” у голосуванні щодо мови? Хто і кому ”кошеня”?"

Радість українських політиків із більшості після ухвалення ”мовного закону” була настільки всеохоплюючою, що вони встигли сказати чимало не надто розумних речей про ”розводняки” та кошенят.

Аналітика мовою оригіналу: Сільки Україна заробила на ЄВРО-2012

Эксперты рассказали журналисту ЛIГАБiзнесIнформ о том, что Евро-2012 позитивно отразилось на экономике, но насколько позитивно - мнения разошлись

Аналітика: Український спікер у своєму лабиринті

(мовою оригіналу) Стране не нужен Литвин. Вопреки известному лозунгу, под которым Владимир Михайлович покорял в свое время политические вершины, сейчас все выглядит именно так.

Аналітика мовою оригіналу: Розізлити президента. Технологія

Далеко не секрет, что политическая атмосфера в очередной раз явно накаляется. Почему? Вопрос, скорее, риторический. И уже давно имеет стандартные ответы. Правда, мы эти ответы категорически отвергаем. Но в любом случае они имеются.

Мова в Україні: російська чи українська (ІНФОГРАФІКА)

За статистикою кожен п'ятий громадянин України користується і українською, і російською мовами, а кожен третій вважає російську своєю рідною

Президент відзначив орденом «За заслуги» відомого закарпатського діяча

Народний депутат Сергій Мошак отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня.

Вступаєш в УжНУ, опинишся… в ЗакДУ?

Закон про вищу освіту знову набув актуальності у Верховній Раді. Його імовірне прийняття, як свідчать експерти, неодмінно призведе до давно планованого укрупнення вузів, тобто їх об’єднання.

Аналітика: Лекарственная мафия наживается на украинцах. Правительство или в доле, или бессильно

(мовою оригіналу) Широко разрекламированная властями реформа в фармацевтике закончилась пшиком – как и следовало ожидать. Правительство и президентская администрация не сумели упорядочить ценообразование на лекарства. Поэтому их стоимость остается недоступной для большинства жителей Украины. Впрочем, искренность намерений президента Виктора Януковича и премьера Николая Азарова навести порядок в этой сфере - вызывает обоснованные сомнения.

Аналітика: Що буде з країною років через 10, якщо запрацює мовний закон регіоналів

Мовна «проблема», через котру штучно лихоманить Україну, має багато рис, що не вельми привертають до себе увагу. Значною мірою тому, що «лінгвістичний» простір, котрий намагаються врегулювати сумнозвісним законом Колесніченка – Ківалова (напрочуд вдало поіменованим нещодавно КаКа), має набагато важливіше значення, аніж статусний елемент національної гідності й тотожності.

У Перечинському районі зник літак прикордонників

Як повідомили Rionews, сьогодні у Перечинському районі під час обльоту місцевості упав літак прикордонного загону.

Аналітика від Володимира Мочарника: Покращення митної служби вже сьогодні

Неправду кажуть, що у Виноградівському районі переважають тільки швачки та працівники сільськогосподарської та переробної промисловості. Є у нас і елітний прошарок, аристократи українського народного господарства — МИТНИКИ

Атас, чупакабра! На Ужгородщині невідома істота винищила 50 кролів та 20 курей

Сьогодні вранці, 3 липня, у селі Дравці Ужгородського району мешканці одного з приватних будинків виявили мертвою практично усю домашню птицю та кролів.

Футбольна аналітика: Букмекери пророкують перемогу збірної Німеччини у півфіналі з Італією

Збірна Німеччини, на думку букмекерів, є фаворитом у другому півфіналі Євро-2012, в якому суперником німців стане Італія.

Алкогольна аналітика: Половина горілки на ринку — нелегальна

В офісі "ІТТ-менеджмент" йшлося про алковласність. Так, донедавна "Укрспирт" контролювався Юрієм Іванющенком ("Юра Єнакієвський"). Втім, він вже "не при делах". За чутками, контроль за цим сектором та за Митницею перейшов від нього до "Сім'ї". Звісно, перевірити це неможливо

Аналітика: Українські пенсіонери живуть краще, ніж радянські

Часто від батьків та колег чув думку, що ціни в СРСР були нижчі, ніж зараз.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат