Новини онлайн » ДОЗВІЛЛЯ

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2022-05-21') and ((cat_id = '9')or('0' >= '9')) and (in_news = '1') and ((is_nonpublished <> '1')or(9 = '13')) order by id desc LIMIT 0, 20

Там, де народжується Любов…

Що не кажіть, але як багато залежить від назви твору! І не завжди вона буває влучною, чого не скажеш про роман «Крижане полум’я». Авторка ужгородка Наталія Дурунда вдало поєднала непоєднуване (оксиморон), абсолютно протилежні за змістом і значенням не тільки слова, а й природні стихії, які вони означають. Принагідно згадуються «Веселий цвинтар» Василя Стуса і рядок із поезії Тараса Шевченка «В казематі»: «… На нашій, не своїй землі», поетична збірка Олександра Астаф’єва «Сухі дощі» із використаням художнього засобу оксиморону. 

Аліна Паш відмовилася їхати на Євробачення

Аліна Паш, яка перемогла у нацвідборі на Євробачення 202, після гучних скандалів зняла свою кандидатуру. Кілька хвилин тому співачка заявила, що не поїде представляти Україну на пісенний конкурс в Італію.

Alina Pash здобула перемогу в міжнародній премії Євросоюзу для молодих артистів

Аліну Паш та інших переможців Music Moves Europe Awards було обрано експертним журі, до складу якого увійшли Gemma Bradley (BBC Radio 1), Cindy Castillo (Mad Cool Festival), Kevin Cole (KEXP), Bryan Johnson (Spotify) і почесна членкиня журі – українська реперка alyona alyona, яка перемогла минулого року в номінації Public Choice 2021.

У храмі тім…

Є в самому центрі Ужгорода, недалечко від обласного Білого дому, якась аж магічна й прекрасна місцина, куди завше приємно навідуватися, аби якось навіть фізично відчути справжню красу — не лише земну, а й душевну, що в наш цинічно-забрехано-облудливий час є надзвичайною рідкістю.

Срібна Земля вдячна йому за синівську любов і професійну відданість

В Ужгородському видавництві «Гражда» щойно побачила світ художньодокументальна повістьфотолітопис про прекрасну й чуйну людину, цьогорічного ювіляра, чудового хірурга, кандидата медичних наук, доцента Ужгородського національного університету Дмитра Васильовича Криванича. Книгу написав земляк ювіляра, щирий поціновувач його професійного хисту хірурга, широко знаний і плодовитий український письменник, лауреат численних вітчизняних і міжнародних премій та літературних нагород Андрій Дурунда.

«Але життя йде…»

…Пізньоосіння днина в сиротіючім лісі. Останні листочки спадають на землю… Стоїть серед тої злотоосінньої краси невисокий чоловік і тихо спостерігає за тим прощально-печальним танцем… І думається-згадується йому десь вичитане, що життя розвіює роки, як вітер — листя золоте. Але вони минають безслідно для тих, хто в них не залишає сліду.

Побачили світ вибрані поезії Василя Густі

Нарешті закарпатський поет прийшов до читача зі своїм вибраним. Ошатна книжка з дизайном Миколи Дем’яна побачила світ у видавництві «Timpani». До книги увійшли поезія, драматургія, мініатюри, вірші для дітей, гумор і сатира.

Марсель Онисько про спонтанну українсько-словацьку колаборацію, Дітей Хармса та перфоманс у Жиліні

Ужгородець Марсель Онисько постійно генерує творчі ідеї. Він пише тексти, малює і співає. Його творчість не для мас, але, до прикладу, кілька сотень людей з року в рік чекають “календар від Марселя” з його дивакуватими репродукціями.

Досвід Естонії для України: Як можна об’єднати людей у спальних районах за прикладом Таллінна

Спальні райони є у всіх великих містах і проблема скрізь одна й та сама – люди живуть розрізнено, а інколи не знайомі навіть сусіди на одному поверсі.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат