Переможцем Зимового чемпіонату Закарпаття став ФК Севлюш

За інф. ЗАФ 01.04.2024 17:37 СПОРТ

30 березня на штучному полі стадіону «Авангард» відбувся фінал Зимової першості Закарпаття-2024: «Севлюш» (Виноградів) – «Сокіл» (Холмок) – 3:2.Наступного дня відбулося засідання ЗАФ, Ради президентів ФК Закарпаття та за участі керівництва обласної влади.

На зустрічі був присутній голова Закарпатської ОВА Віктор Микита і його заступник Ігор Шинкарюк. Вони дали чітко зрозуміти: влада підтримуватиме вид спорту № 1, адже якщо він розвивається понад 100 років, пережив Другу світову війну, то спроможний пережити й російське вторгнення. Тим паче, що молоді в нинішніх умовах як ніколи потрібно займатися спортом, а ворогові показати: Україна незламна.

У Вищій та Першій лігах братимуть участь по 7–8 команд. Календар змагань буде оприлюднено після остаточної реєстрації колективів.

Чемпіонат Закарпаття розпочнеться 14 квітня. Після першого кола команди зіграють матчі Кубка Закарпаття з фіналом на День незалежності. У вересні відновлять поєдинки другого кола. На них обов’язково повинні бути лікар, представник поліції та відеозйомка.

Глядачі можуть відвідувати стадіони лише за наявності поблизу бомбосховища.

За інф. ЗАФ

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

СПОРТ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат