У Берегові врятували чоловіка, який понад три доби пролежав на підлозі у безпорадному стані

Берегівський районний відділ поліції 01.02.2024 11:05 СОЦІО

Берегівські поліцейські разом з волонтерами врятували одинокого чоловіка, який понад три доби пролежав на підлозі у безпорадному стані.

Вчора до Берегівських поліцейських звернувся місцевий волонтер із пункту видачі безкоштовних обідів та повідомив, що до них вже три дні не приходить їх постійний відвідувач — 65-річний чоловік. Днями, коли востаннє відвідав заклад, він скаржився, що погано себе почуває і після цього зник. Це насторожило волонтера і він вирішив звернутися до правоохоронців.

Поліцейські швидко встановили адресу чоловіка та виїхали туди. Підійшовши до будинку правоохоронці почули чийсь стогін із середини.

Співробітники поліції прийняли рішення увійти до будинку. Там вони виявили власника помешкання. Чоловік лежав на землі у безпорадному стані та не міг рухатися. Поліцейським чоловік розповів, що три дні тому йому стало зле та відмовили ноги. І з того часу він не їв та не пив, оскільки не міг навіть поворухнутися.

Співробітники поліції надали хворому невідкладну допомогу та негайно викликали швидку.

Зараз із чоловіком все добре, медики відпустили його додому. А поліцейські час від часу навідуються до дідуся, щоб переконатися, що з ним все гаразд.

Берегівський районний відділ поліції

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

СОЦІО

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат