2233 закарпатців звернулися до лікарів з грипом та застудою за тиждень

admin 05.12.2013 10:48 ЗДОРОВ'Я

За тиждень зареєстровано 2233 випадків звернень з приводу грипу та ГРВІ,  що на  2 %   менше у порівнянні з  попереднім тижнем (2684  вип.). 

Як повідомила начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Закарпатській області Вікторія   Дьордяй,   за даними  щотижневого   моніторингу  захворюваності гострими респіраторно – вірусними інфекціями на 48-му тижні епідситуація в Закарпатській області залишалась благополучною. Захворюваність відповідає традиційним сезонним  значенням  (18,1 на 10 тис. населення) і у 2,5 рази нижче епідпорогу.

За тиждень зареєстровано 2233 випадків звернень з приводу грипу та ГРВІ,  що на  2 %   менше у порівнянні з  попереднім тижнем (2684  вип.). 
У структурі захворілих  69 %  становлять діти до 17 років (1554 особи).
Госпіталізовано  126 осіб (6 % від  усіх  захворілих), у т.ч.  105 дітей до 17 років, що становить  83,0%  від усіх госпіталізованих.
З початку епідсезону по області проведено 2415 щеплень  проти грипу.

Епідемічні пороги на жодній з територій області не досягнуто. Закарпатська область стоїть на передостньому місці по захворюваності на ГРІВ та грип в Україні. Найменше хворіють тільки на Харківщині. Найвища ж захворюваність фіксується у Києві та Київській області -   60,7   випадків на 10 тис. нас.
Згідно моніторингу, який проводить постіно проводиться СЕС в краї циркулюють парагрип, аденовіруси та RF – віруси. За оцінкою єворопкйського центру грипу активність вірусу грипу є низкою.    

admin


За матеріалами прес-центру УОЗ у Закарпатті

ТЕГИ : грип

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат