Проєкт «Мале карпатське коло» увійшов до державної стратегії розвитку та розбудови до 2024 року

30.12.2021 12:15 ПОДІЇ

Про це під час масштабного форуму «Велике будівництво: дороги та мости» розповів Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, повідомив у соцмережі перший заступник голви ОДА Мирослав Білецький.

Згідно з планом до 2024 року у межах проекту планують розбудувати 640 км автошляхів трьох областей – Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської. У 2021 році вдалося відновити загалом 175 км, у перспективі - ще 465 км. Нагадаю, що у цьому переліку не лише ремонт існуючих доріг, а й будівництво нових. Так, у Закарпатській області збудують 4,2 км нового автошляху, який з’єднає нашу область із Львівщиною.

За ініціативи Закарпатської ОДА на початку 2021 року маршрут проекту продовжили аж до кордону з Румунією і перспективного пункту пропуску Яблунівка – Ремете (Гута), збільшивши його протяжність на 100 км.

План на наступний рік не менш амбітний: відновити у всіх трьох регіонах 186 км доріг державного значення та 217 км – місцевого.

Вартість проекту у межах області складає 3,9 млрд грн., водночас, аби реалізувати заплановане на наступний рік потрібно ще 0,7 млрд грн. для ремонту доріг державного значення, 1,4 млрд грн. – для відновлення місцевих доріг.

Поза сумнівом, втілення у життя такого проекту – це потужний виток у розвитку туристичного, економічного, інвестиційного потенціалу всього Карпатського регіону.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат