Хуліганський напад у Мукачеві: двом підозрюваним обрано запобіжні заходи

31.03.2021 20:10 КРИМІНАЛ

Слідчим суддею Мукачівського міськрайонного суду обрано запобіжні заходи двом місцевим жителям, яких підозрюють у хуліганстві. Так, 38-річного підозрюваного, який був судимий раніше, взято під варту без можливості внесення застави. Його спільник – 26-річний мукачівець – перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.

Вказані особи у стані алкогольного сп’яніння здійснили хуліганський напад на двох мешканців Мукачева. Підозрювані почали безпідставно чіплятися до потерпілих, погрожуючи застосуванням фізичного насильства. У подальшому проникли на територію помешкання одного з чоловіків, пошкодили автомобіль та інше майно. Далі ж затіяли бійку із мукачівцями, нанесли їм множинні тілесні ушкодження. Молодший із нападників на цьому не зупинився – знайшов на подвір’ї металеву трубу та кілька разів ударив нею власника будинку.

Дії 38-річного чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб), іншого підозрюваного – за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб, із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень).

Слідство у вказаному провадженні продовжується. Процесуальне керівництво забезпечують прокурори Мукачівської окружної прокуратури.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат