На Ужгородщині земельні махінатори попались "на гарячому"

admin 12.01.2012 11:56 КРИМІНАЛ

Днями на хабарі в 9000 гривень попався молодий юрист однієї з сільських рад в Ужгородському районі, причому сам хабар він одержав не з рук в руки, а через посередника...

Приватний підприємець з Ужгорода прагнув отримати в районі земельну ділянку під будівництво, яку хотів оформити на свою маму-пенсіонерку. Своїм рішенням сесія сільради наприкінці минулого року землю виділила, однак її ще треба було приватизувати. І тут згаданий сільський юрист, який заодно є й членом виконкому сільської ради, натякнув підприємцю, що посприяє в швидкому вирішенні цього питання, якщо підприємець заплатить 9000 гривень... Але гроші треба буде занести не особисто йому, а посереднику—приятелю, котрий працює нотаріусом.
І все б нічого, проте про ласого до грошей юриста довідалися працівники міліцейської служби по боротьбі з економічними злочинами. В ході реалізації оперативної інформації в приміщенні нотаріальної контори в Ужгороді були затримані сам хабарник і посередник. Гроші в сумі дев'ять тисяч гривень міліція вилучила.
На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст.368 ч.1 Кримінального кодексу України («Одержання хабара службовою особою») та обрання щодо фігурантів справи міри запобіжного заходу.

За матеріалами СЗГ УМВС України в Закарпатській області

admin

Коментарі :


14.01.2012 17:57 Гебельсу

Якби тебе мій ти друже десь побачив,я би тобі потиснув руку!І виставив би каву   коньяк!Я такоі ж думки і солідарен з тобою!Якщо ти проживаєш в УЖГОРОДІ,зайди в редакцію і потисни руки всім журналістам,які випускають в світ таку популярну газету і правдиву!Але потиснеш руки пацанам від благодарних жителів ЛЬВІВСЬКОІ област! С побажаннями   сили і благополуччя всім ВАМ..!!!СНАЙПЕР   .


13.01.2012 11:14 гебельс

Бо вони перші хабарники у області. Чи може прокурори на зарплату живуть? ЦЕ СМІХ 9000ГРН. вони найшли. А у саміх по 20 000 баксів машини. Звідки пане обласний прокурор Петруня у ваших колег такі тачки?


12.01.2012 21:23 Гітлер

Спитайтеся,якщо ваша газета така крута,у прокурора звідки у нього така дорога машина.І у начальника міліціі!І у податківця!А ви тут розсусолюєте за якісь 9000 гривнів!


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат