На Закарпатті правоохоронці упередили розтрату 5,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті в лікарні

17.06.2024 13:36 КРИМІНАЛ

Правоохоронці виявили порушення під час проведення тендеру на капітальний ремонт приміщень лікарні.

Про закупівлю послуг оголосила комунальна установа міськвиконкому. Посадовці планували витратити понад 5,8 мільйона гривень на капітальний ремонт приміщень задля встановлення спеціального медичного обладнання.

Фахівці Бюро виявили, що переможець торгів не надав документи для підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам, зокрема наявності досвіду виконання аналогічних робіт. Крім того, згадана компанія була створена за місяць до участі в тендері.

За рекомендацією співробітників Теруправління БЕБ замовник скасував своє рішення про визнання компанії переможцем тендеру та відмінив закупівлю. Таким чином було упереджено розтрату 5,8 мільйона гривень місцевого бюджету.

Як повідомляє zahid.net, мова про ЦМКЛ Ужгородської міської ради. БЕБ не дозволило лікарні укласти договір на 5,8 млн грн з компанією, яку створили за місяць до проведення торгів. Цим єдиним учасником торгів стало ТОВ «Сіті Павер Буд», яке за даними Youcontrol зареєстроване у квітні 2024 року у квартирі на вулиці Сергія Мартина в Ужгороді. Власником компанії є Ярослав Мигалко – один з учасників ГО «Карпатський Єврорегіон-Закарпаття». Очолює громадську організацію екс-депутат Ужгородської міської ради Володимир Химинець.

Охочі взяти участь у новому тендері можуть подати свої пропозиції до 25 червня.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

КРИМІНАЛ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат