У Закарпатській ОВА відзначили переможців та лауреатів освітніх конкурсів

11.06.2024 15:25 ПОДІЇ

 

Добігає кінця третій навчальний рік в умовах повномасштабної війни. Традиційно підбиваємо підсумки та дякуємо нашим педагогам, - повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

- Усупереч усім викликам вони не лише навчають, виховують дітей, а й підвищують свій професійний рівень, розвиваються і перемагають на престижних конкурсах.

Сьогодні відзначили нагородами, грошовими преміями переможців і лауреатів першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024». Особливо приємно було привітати педагогиню Олену Петрище, котра виборола перше місце в номінації «Образотворче мистецтво» на загальнонаціональному рівні.

Також вручили почесні відзнаки переможцям та учасникам обласного конкурсу «Кращий заклад дошкільної освіти». Першість у ньому вибороли ясла-садок №6 м. Виноградів та ужгородський ЗДО №6 «Сонечко».

Ці ініціативи надзвичайно потрібні, щоб підтримати наших педагогів і заклади. Безперечно, вони – наша гордість та приклад для всіх інших.

Під час урочистостей відзначили й регіонального амбасадора президентського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Василя Маєвського, котрий до того ж є рекордсменом України та світу в гирьовому спорті, найсильнішою дитиною на планеті.

Велика шана і подяка кожному та кожній! Пишаємося Вашими високими досягненнями!

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат