Експосадовці комунального підприємства на Хустщині вкрали 1 млн грн на ремонті доріг
Завершено досудове розслідування у справі щодо фінансових махінацій при проведенні ремонтних робіт в Хустському районі.
Обвинувачуються директор та заступник директора у комунальному підприємстві, які укладали договори з підрядником щодо ремонту дорожнього покриття. У змові з обвинуваченими, підрядник, відносно якого слідчі раніше вже скерували матеріали справи до суду, вносив неправдиві відомості до проєктно-кошторисної документації. Таким чином зловмисники штучно завищували ринкові ціни на будівельні матеріали та вартість виконаних робіт. Надалі різницю посадовці та підрядник розподіляли між собою.
У ході слідства з’ясувалося, що такими діями громаді було завдано збитків на 1 млн 163 тис. гривень.
Директор обвинувачується у Привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинених в особливо великих розмірах або організованою групою та службовому підробленні. Його заступника обвинувачують у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану та службове підроблення. Директору загрожує до 12 років позбавлення волі, а його заступнику – до 8 років ув’язнення.
Пресслужба поліції
Коментарі :
Додати коментар