Хокей. "Ужгородські вовки" - чемпіони Закарпаття

iceland.com.ua 20.02.2017 01:26 СПОРТ

Цих вихідних відбулися фінальні ігри VI чемпіонату Закарпаття з хокею.

За результатами відбіркових півфінальних ігор за третє місце змагалися команди «Спартак» та «Шахтарські Барси». Перемогу зі значним відривом здобули останні. Однак, не зважаючи на кінцевий рахунок: 1:5, «спартаківці» показали гарну гру. З їхнього боку було багато показових атак, які зрештою так і не принесли команді бажану перемогу. Варто відзначити, що цьому завадив і воротар «барсів», Микола Щорс, котрий вперто захищав ворота своєї команди.

За золото боротьба була ще запеклішою та, на правду, непередбачуваною. На льоду змагалися «Ужгородські вовки» – «Синевир». Обидві команди не хотіли поступатися перемогою. Так, перший період закінчився з рахунком 0:0. Проте вже у другому «вовкам» таки вдалося випередити суперників на один бал. Третій же період відзначився ще однією забитою шайбою у ворота «барсів». Цікаво, що обидва бали для команди здобув гравець під №33 Олександр Добоні. Отож, гра завершилася з рахунком 2:0 на користь команди «Ужгородські вовки».

Нагадаємо, що саме ця команда вже другий рік поспіль здобуває першість на Закарпатському чемпіонаті з хокею.