Фехтування. Герей здобув бронзу на Гран-прі, що проходив у Ріо-де-Жанейро

НФФУ 26.04.2016 15:45 СПОРТ

Останній Гран-прі з фехтування на шпагах в Ріо-де-Жанейро завершився для українців більше, ніж удало. Лідер національного рейтингу Богдан Нікішин завоював «золото», а його товариш по команді Анатолій Герей - «бронзу».

Для Анатолія Герея шлях до п'єдесталу пошани був довший, ніж для Богдана Нікішина. Анатолій почав боротьбу за медалі ще в 1/64 фіналу, де обіграв італійця Луку Ферраріса з рахунком 15:13. Далі український шпажист вибив із боротьби 14-ий номер світової класифікації росіянина Павла Сухова, вигравши у противника з рахунком 15:12. Бій із угорцем Пітером Сомфаі в 1/16 турнірної таблиці був найбільше напруженим для нашого спортсмена, бо Анатолію вдалося його виграти з мінімальною перевагою - 15:14. Потім українець обіграв француза Джонатана Бонне (15:12) і представника Німеччини Костянтина Боема (15:11). Єдиний, із ким не зумів упоратися наш шпажист, був Бенджамін Стеффен зі Швейцарії. Саме він не дозволив статися українському фіналу в Ріо-де-Жайнеро, перемігши Анатолія Герея з рахунком 15:8.