БК "Ужгород" здобуває дві перемоги і наздоганяє лідера групи

12.02.2015 16:41 СПОРТ

В першій баскетбольній лізі розпочалося друге коло. У Західній групі (підгрупа Південь-Прикарпаття) БК «Ужгород-УжНУ» провів два матчі із «Чернівці-Буковиною». Поєдинки проходили у Чернівцях і обидва закінчилися перемогою ужгородців.

За повідомленням uzhgorod.net.ua початок першої гри проходив у рівній боротьбі. На велику перерву суперники пішли за незначної переваги господарів. У третій чверті «Ужгород-УжНУ» додав у грі і буквально знищили суперника, дозволивши набрати йому тільки 3 очки. У четвертій чверті гості впевнено втримали перевагу й завершили зустріч з перемогою 70:58. У складі ужгородців відначалися: Іванина (21), Шкондя (18), Костенко, Попадинець (10), Зубковський (6), Плешаков (5).

Другий матч за сценарієм нагадував попередній, хіба що невелику перевагу мали ужгородці. І саме вони знову продемонстрували результативну гру в атаці, оформивши перед заключною чвертю солідний гандикап у рахунку. І хоч господарі намагалися врятувати поєдинок, проте закарпатська команда довела зустріч до перемоги — 95:92. За ужгородців відзначалися: Костенко (33), Іванина (24), Шкондя (23), Бенедик (10), Попадинець (3), Плешаков (2).

У суботу—неділю відбудуться поєдинки 2-го туру. БК "Ужгород" на майданчику СК "Юність" прийматиме львівський "Скіф".