Грозний: Все одно б нам забили!

Прес-служба ФК "Дніпро" 09.11.2015 15:52 СПОРТ

У рамках 14-го туру Прем"єр-ліги "Говерла" програла на виїзді "Дніпру" (0:2). Про причини поразки розповів головний тренер В"ячеслав Грозний.

Сьогодні грали команди різного рівня: велика команда «Дніпро» і молоді гравці, які претендують, щоб про них в майбутньому говорили так, як говорять сьогодні про гравців «Дніпра», але ще не здатні грати на цьому рівні. Мене запитували, як ми зіграли внічию 1:1 у матчі-відкритті чемпіонату? Я сказав, що ми тричі поспіль зіграли внічию з «Дніпром». Думаю, що було кілька складових. Велике бажання молодих хлопців проявити себе і їхня робота на команду. І думаю, що «Дніпро» нас серйозно не сприймав, адже ще за тиждень до чемпіонату команди як такої у нас не було.

Сьогодні я не побачив бажання, яке було в першому матчі. Поки я кричав у першому таймі і вимагав, ми протрималися 0: 0. У перерві сказав, що не зможу докричатися на інший фланг, і якщо не будуть допрацьовувати до кінця, буде складно.

Рівень швидкості атаки «Дніпра» значно вище нашої оборони. Я хотів зіграти в три центральні захисники, але у нас немає практично жодного досвідченого центрального захисника. Один Ягодінскіс грав. Ряшко 1996 року народження, і ми адаптуємо його потихеньку. У мене не вистачало одного гравця, щоб перебудовувати крайніх захисників, і не випадково вони отримали по картці. Вони не встигали.

Можна сказати, якби не було рикошету ... Все одно б нам забили! «Дніпро» мав тотальну перевагу і грав з бажанням. Ми могли б щось протиставити, якби пішов пас. У нас він не пішов взагалі! І я цього не розумію, тому що на тренуваннях вони пристойно працюють з м'ячем. Що толку, що ми маємо швидких Кузика, Сергійчука, Хльобаса, якщо вони жодного разу не отримали передачу так, щоб могли втекти. У всіх матчах вони отримували такі передачі, деякі забивали. Сьогодні ні разу не пройшла передача. Не пам'ятаю такого за всю свою кар'єру, щоб не пройшла жодна гостра передача!

Про що це говорить? Можна послатися на те, що їхали добу: добиралися через гори автобусом, потім їхали поїздом і тільки за кілька годин до гри приїхали. Але це не заважає віддати передачу. Так, бігти заважає, так, кондицій не вистачає - це правда.

Я не став грати в закритий футбол. Поставив Савченко та Гемегу, щоб ішли гострі передачі. Яка різниця, скільки програти? Я як тренер, який любить культуру роботи з м'ячем, здивований. Вони зіграли так, як ніколи навіть на тренуванні на 10 відсотків не виглядали.

Потрібно навчитися реалізовувати напівмоменти, які обов'язково будуть. Чому будуть? Тому що крайні захисники у топ-команд грають як вінгери. І позиції, з яких вони йдуть, уразливі при контратаках. Ми не могли скористатися, тому що пас не йшов.

«Дніпро» 10 м'ячів забив зі стандартів, 9 після швидких атак. Ми вивчаємо суперника. Природно, ми не могли грати авантюрно, тому що будь швидка атака - і «Дніпро» втече. Я просив крайніх захисників не лізти вперед - покарають відразу. Ще багато нюансів. Але одна справа, коли ми, тренери, говоримо, а інша - вміти виконати. Той, хто вміє виконати, швидше буде прогресувати.

Прес-служба ФК "Дніпро"

ТЕГИ : ФК Говерлапрем’єр-лігав’ячеслав грозний

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат