Фехтування. Українські шпажисти вибороли «золото» на етапі Кубка світу

НФФУ 27.01.2014 16:46 СПОРТ

Українські шпажисти відкрили сезон золотою командною медаллю. На етапі кубка світу, що відбувся 24-26 січня в італійському місті Ліньяно, Богдан Нікішин, Дмитро Карюченко Анатолій Герей й Ігор Рейзлін здійнялися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, перемігши у фіналі збірну команду Польщі (17:16).

По дорозі до фіналу наші хлопці обіграли команди Казахстану (39:34), Італії (45:35) і Ізраїлю (36:30).

У особистих змаганнях, які передували командному турніру, шанс потрапити в четвірку найсильніших був відразу у двох українців – Анатолія Герея й Богдана Нікішина, однак обидва спортсмени склали зброю у чвертьфіналі. Герей поступився французові Івану Тревежо (13:15), а Нікішин – французові Даніелю Жеренту (11:15).

До речі кажучи, двома щаблями раніше – в 1/16 фіналу – Тревежо вибив з боротьби Ігоря Рейзліна. На цій же стадії змагань доля зіштовхнула між собою двох українців – Максима Хвороста й Богдана Нікішина. З рахунком 15:7 переміг Нікішин.