Як включитися у робочий процес після відпустки (ІНФОГРАФІКА)

admin 13.01.2014 10:57 СОЦІО

Кожному другому офісному працівнику відпустка зовсім не допомагає працювати краще. Після відпочинку складно адаптуватися до робочого режиму, включатися в процес. Зробити це допомагають нові та цікаві робочі задачі, спілкування зі співробітниками і думки про зарплату.

Про це свідчать результати дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

З одного боку, половина офісних працівників стверджує: після відпустки працюється краще, підвищується ефективність загалом (34%), стає легше вирішувати творчі завдання (12%). У той же час кожен другий не помітив такого благодійного впливу. 36% респондентів заявили: відпустка ніяк не впливає на їхню продуктивність, а 16% відзначили, що працювати після відпустки складніше, виникають проблеми з концентрацією уваги. Найбільш позитивний вплив відпустка має на людей середнього віку: саме серед цієї групи найвищий відсоток тих, в кого суттєво збільшується продуктивність роботи (39%).
Проте навіть якщо відпустка вдалася, і на роботу повертаються, як на свято, все ж відразу включитися в роботу вдається тільки 13% респондентів. Для більшості просто необхідний невеликий адаптаційний період (про це сказали 36% опитаних). Для третини респондентів складнощі адаптації залежать від того, якою була відпустка і яка ситуація на роботі. А ось для 16% респондентів повернення на робоче місце — справжнє випробування.

Жінкам, як правило, складніше включитися в роботу, ніж чоловікам. Так, про те, що вони відчувають складнощі після відпустки, сказали 18% жінок і тільки 13% чоловіків, а ось легко включитися в робочий процес вдається, навпаки, 18% чоловіків і тільки 11% жінок.
Найкраще адаптуватися до роботи допомагає, з одного боку, полегшений графік і помірні навантаження, а з іншого - нові та цікаві задачі. Саме ці два фактори більше за все допомагають швидко включитися в роботу. Також може бути корисно поспілкуватися зі співробітниками, дізнатися свіжі новини, подумати про майбутню зарплату, та й просто почати працювати. А ось розмова з керівництвом або повне робоче навантаження допоможуть дуже небагатьом.

admin


За матеріалами HeadHunter

ТЕГИ : робота

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

СОЦІО

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат