У 27 закарпатських школах впровадять новітні технології у навчанні (ФОТО)

admin 21.03.2013 11:09 СОЦІО

5,5 млн. грн. передбачено на 2013 рік для компенсації відсотків по кредитам у рамках регіональної Програми здешевлення вартості житла.


Про це та ряд інших важливих для життєдіяльності регіонів питань йшлося під час всеукраїнської урядової селекторної наради у середу, 20 березня. Нарада пройшла під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Стан проходження опалювального сезону в областях, хід ремонту автомобільних доріг, виконання у 2013 році програм з реалізації соціальних ініціатив Президента України «Доступне житло» та реалізація   освітнього національного проекту «Відкритий світ» - питання порядку денного всеукраїнської селекторної наради.

Як доповів Віце-прем’єр-міністрові керівник Закарпаття Олександр Ледида, опалювальний сезон в   краї проходить без зривів, рівень розрахунків за спожитий газ та електроенергію складає 100%.

Щодо реалізації ініціативи «Доступне житло», то в Закарпатській області вже у минулому році 43 краян придбали квартири у рамках програми здешевлення вартості іпотечних кредитів. А на 2013 рік державним бюджетом передбачено 5 млн. 491 тис. грн. для компенсації відсотків за отриманими іпотечними кредитами.

Дещо складніша ситуація із станом ремонтних робіт на дорогах області:

- Нині, через погіршення погодних умов, ремонтні роботи автомобільних шляхів краю, у окремих районах призупинено, - зазначив під час наради Олександр Ледида. – У минулому році нам не вдалося освоїти 100% субвенції на ремонт доріг, оскільки гроші отримали в період, коли погода в гірських районах краю не дозволяла проводити роботи.

У Закарпатській області 27 навчальних закладів вже включено до І етапу проекту «Відкритий світ», який передбачає переведення освітньої системи на більш сучасний рівень – з використанням нових технологій у навчанні.

admin


За матеріалами прес-центру ОДА у Закарпатській області

ТЕГИ : олександр ледидашколаЗакарпаття

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат