Фехтування. Двоє ужгородців стали призерами Дитячої Ліги

23.12.2013 16:47 СПОРТ

З 12 по 18 грудня в Києві проходив фінальний етап Дитячої Ліги - турнір найсильніших фехтувальників України. 94 дівчинки і 93 хлопчика з усіх куточків України на протязі шести днів боролися за звання переможця Дитячої Ліги.

Цього року майже половину «золотого запасу» Дитячої Ліги - 5 медалей найвищої проби з 12 можливих - завоювали представники столиці. Серед призерів Дитячої ліги двоє ужгородців. Шпажист Василь Гумен (10—11 років) став переможцем етапу, що у підсумку дозволило спортсмену стати бронзовим призером Ліги. Бронзовою призеркою також стала рапіристка Ніколетта Корлат (10—11 років). Бронзу на етапі здобув рапірист Андрій Бізіля (12—13 років), однак у підсумковому становищі Ліги до призерів не потрапив.

ТЕГИ : фехтуванняНіколетта КорлатАндрій БізіляВасиль ГуменДитяча Ліга