Фехтування. Анатолій Герей завоював срібло на Етапі кубка Європи U23

НФФУ 21.05.2013 12:38 СПОРТ

Анатолій Герей завоював срібло на Етапі кубка Європи з фехтуванню на шпагах для спортсменів віком 23 роки і молодше, що відбувся 18 травня в польському місті Глівіце.

У фіналі з рахунком 10:15 Анатолій поступився хазяїнові турніру Рубену Лімардо.

Нагадаємо, що особливістю турнірів Етапів кубка Європи для спортсменів віком 23 роки і молодше є те, що вікові обмеження для учасників відсутні, однак для всіх спортсменів не старше 23 років результати турніру йдуть у залік рейтингу, відповідно до якого буде проходити жеребкування Чемпіонату Європи для спортсменів у віковій категорії «23 роки й молодше».

У командних змаганнях, які відбулися наступного дня після індивідуального турніру, збірна команда київського Динамо у складі Анатолія Герея, Ярослава Пономаренко й Володимира Станкевича завоювала золото. У фінальному двобої наші динамівці з рахунком 42:41 обіграли румунський клуб «CSU CRAІOVA».