Футбол. Шоста поспіль поразка “Говерли” (РАХУНКИ, ФОТО, ВІДЕО)

18.08.2012 17:44 СПОРТ

Відбулася частина матчів шостого туру ПЛ. Ужгородська “Говерла” не змогла зачепитися за очки в домашньому матчі проти “Металіста”.

Команда Маркевича зусиллями Крістальдо і Гомеса, ще в першому таймі забила два голи. Ужгородці могли відігратися. Найкращу нагоду, зокрема, втратив Міщенко, коли у самому кінці першого тайму з подачі Одонкора пробив у штангу воріт Горяїнова. На 81 хвилині гості вдало виконали пенальті — 3:0. Штрафний був призначений через гру рукою Балфаса. Попри красномовний рахунок, варто відзначити гру воротаря ужгородського ФК Бабенка, який щонайменше тричі рятував ворота своєї команди.

Післяматчева прес-конференція:
Олександр Севидов, Мирон Маркевич,

6-й тур
17 серпня, п’ятниця:
«Арсенал» — «Іллічівець» — 2:1.
18 серпня, субота: «Говерла» — «Металіст» — 0:3. Голи: Кристальдо (16, 81 п.), Гомес (30). «Кривбас» — «Дніпро» — 0:0, «Ворскла» — «Динамо» — 1:0, «Металург» (Д) — «Таврія» — 1:1.
19 серпня, неділя: «Карпати» — «Металург» (З) — 2:1, «Волинь» — «Зоря» — 2:2, «Чорноморець» — «Шахтар» — 1:5.

1. «Шахтар»: 6 ігор — 18 очок
2. «Динамо»: 6 — 15
3. «Дніпро»: 6 — 14
4. «Металіст»: 6 — 11
5. «Арсенал»: 6 — 10
6. «Кривбас»: 6 — 10
7. «Зоря»: 6 — 9
8. «Волинь»: 6 — 8