Закарпатці не однозначні в оцінці дій "Правого сектора"
Що думають закарпатці про «Правий сектор» та вбивство одного з його лідерів Сашка Білого
Василь Мікловда, 37 років:
«Не хочу, щоб в мене кидали камінням, але ці хлопці в комуфляжній формі і з автоматами вже просто «задовбали». На яких правах чинять самосуд? Хто їх уповноважував? Вони кажуть, що громада, але громада це навіть не віче Майдану, а всі люди. Схвалюю позицію міністра МВС Авакова, який сказав, що хто хоче служити країні, то нехай записується в лави Нацгвардії, а всі інші озброєні організації є бандами і Музичко поплатився за непослух».
Мирослава Шолька, студентка:
«Вони реально круті! Вони рішучі і сміливі! Такі порядок швидко наведуть! Довіряю їм! А Сашка Білого жалко. Він був крутий пацан, а мєнтам це не подобалося».
Маргарита Шимон, 52 роки:
«Я чесно кажу, що боюся їх. Ми, закарпатці, привикли жити в спокої, а то якісь дуже агресивні люди, ходять з палками і всіх лякають. Не думаю, що нам на Закарпатті треба таких агресивних українських націоналістів. Таких у нас ніколи не було. А про вбивство якогось Білого я чула, але не знаю нічого про нього».
Мирослав Варга, 48 років:
«Слідкую за ситуацією і можу сказати таке: «Правий сектор» -- звичайне бандитське угруповання. При чому озброєне і небезпечне. Не зрозуміло, чому правоохоронці не вживають більш рішучих заходів щодо його знешкодження. Більше того, вважаю, що ця організація дуже вигідна нашому ворогу – Росії, який у своїх ЗМІ використовує сюжети з неправовими діяннями представників «Правого сектору» і лякає громадян Східної України та Росії «бандерівщиною». Весь світ побачив, як Сашко Білий з автоматом вирішував справи в Рівному і як дозволяв собі бити на телекамери прокурорів. Хіба за це ми боролися на Майдані? Дивуюся, чому ніхто ще не пише, що «Правий сектор» є штучним утворенням і на Майдані вони лише розхитували і нагнітали ситуацію, а гинули звичайні хлопці із Самооборони Майдану, але не радикали із «Правого сектору». Вважаєш себе патріотом України – йди добровольцем в армію або «Національну гвардію», але не лякай народ».
Тарас, студент:
«Я підтримую! Осуджувати людей, які люблять свою країну, можуть тільки вороги».
Федір Соколовський, 54 роки:
«Меня больше удивляет то, что вооруженная организация зарегистрировалась в партию и её лидер желает быть президентом Украины. Понимают ли эти ребята, что с этого времени все их действия будут восприниматься исключительно как предвыборные пиар-акции? Более того, есть мысль, что Музичка убрали сами же «секторовцы», совершив первый акт предвыборной кампании. Считаю эту организацию инородной и непреемлимой в современной жизни. Да и Запад не погладит по головке Украину за легальное наличие в стране вооруженной экстремистской организации».
Орест, 24 роки:
«Ну, з самого початку, коли лише вперше почали з’являтися в ЗМІ перші публікації і взагалі, коли вперше сам почув про організацію, то звичайно, мене це порадувало. Так як в них була чітка позиція, вимоги і готовність до рішучих дій, чого просто катастрофічно не вистачало опозиції! Так само моя думка не мінялась і по завершенню активних протистоянь з владою. Але те, що почалось потім... вже трохи авторитет їхній втратило, коли вже всі по областям роз'їхалися, таке враження, ніби втратився контроль і злагодженості в діях стало значно менше, багато провокацій під приводом ПС і так далі. В принципі - організація така має бути, але треба узаконити багато моментів в плані їх дій, все прописати і легітимізувати, щоб кожен бажаючий, представившись представником ПС знав, що в разі якихось неправомірних дій, він нестиме відповідальність! Якось так».
Ольга 26 років, :
«Я підтримую Правий сектор, бо вважаю, що радикальні часи вимагають радикальних методів».
Людмила:
«Нормально відношуся, головне, щоб все було в рамках законодавства. Фактично, як зараз діють щодо призначення одіозних фігур, то так, підтримую. А от щодо таких моментів, як дача Медведчука - то ні. Все таки то приватна власність. Тому, хотілось би, аби вони більше контролювали владу і спільно з ними координували свою діяльність. Але з іншого боку розумію, що в сьогоднішніх умовах це складно робити, тому десь варто вдаватись до радикальних дій, але що стосується публічного тиску на чиновників. Тобто я за т,е аби Правий сектор їх стимулював працювати і якщо відбирати майно чи щось змінювати, то в законний спосіб але можливо і не без дула автомату».
clipnews.info
admin
За матеріалами Clipnews.info
Коментарі :
Додати коментар