«Cimborák Ungvár» влаштовують благодійне свято на Миколая

admin 06.12.2017 16:10 ПОДІЇ

15—17 грудня учасники й учасниці ГО «Cimborák Ungvár» проведуть благодійне свято Миколая. Подія відбудеться на набережній Незалежності в Ужгороді.

“Ми приготуємо для Вас свої найкращі страви та напої, а також вперше просто неба готуватимемо страви з дичини! А щоб вам та вашим діткам було тепло та сухо, ми встановимо на набережній Незалежності, 2 великий шатор (намет) з опаленням. Будуть виступи музичних колективів, майстер-класи, фотозона і багато-багато всілякого зимового-святкового”, — пишуть організатори.

Мета заходу, як завжди, збір коштів для допомоги діткам. Отримані кошти планують витратити на облаштування   ігрового майданчика на території дитячого будинку у Батьові, та придбання розвиваючих іграшок для кожної дитинки, яка виховується у обласному будинку дитини в Сваляві.

Це вже не перший захід «Cimborák Ungvár». Завдяки таким святам вони зібрали гроші й придбали холодильники, музичні центри для дитбудинків, встановлювали автономне опалення у дитячих будинків, купували ліки і найголовніше — дороговартісне обладнання для дитячих лікарень.

admin


За матеріалами організаторів

ТЕГИ : благодійність

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат