Новини » СОЦІО

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2020-01-21') and ((cat_id = '6')or('0' >= '6')) and ((is_nonpublished <> '1')or(6 = '13')) order by id desc LIMIT 180, 20

Боржавські полонини як симптом екологічного одужування суспільства

Те, що в Україні влада і суспільство мають застарілі системні хвороби вже ні для кого не секрет. Негативні наслідки цих хвороб проявляються не тільки в зниженні якості і рівня життя простих громадян, а й у хижацькому природокористуванні та забрудненні довкілля. І хоч історія захворювань складна і тривала, головна їх причина часто банально проста: тотальне нехтування купкою агресивної меншості через реалізацію своїх приватних чи корпоративних інтересів — системи суспільних цінностей та інтересів громад. А слабкість громадянського спротиву і роз’єднаність громадянського суспільства ще більше заохочують агресивну меншість до дій. Схоже, в екологічному вимірі з’являються перші ознаки суспільного одужування. І не лише на Закарпатті.

Іршавські МНСники врятували з колодязя кота Барсіка

Сьогодні до іршавських рятувальників за допомогою звернулася мешканка села Великий Раковець.

Патрульні поліцейські Мукачева врятували житловий будинок від знищення

Сьогодні вдень мукачівські поліцейські патрулюючи місто, помітили сильне задимлення на одному з обійсть по вулиці Дарвіна.

Закарпатська митниця спростовує недостовірну інформацію, яку пошили деякі ЗМІ

У деяких засобах масової інформації з’являються публікації щодо неприймання довідок про ремонт авто на іноземній реєстрації та складання протоколів, а також втручання митниці в роботу митних брокерів.

Як здолати пожежу за допомогою вогнегасника?

Якщо виникла пожежа, слід негайно дзвонити за номером 101 і викликати підрозділи вогнеборців. Але бувають випадки, коли можна спробувати самотужки приборкати полум’я – допоки пожежа не набула великого масштабу. Для цього треба вміти правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння, зокрема вогнегасниками.

Через велику засніженість у горах, дикі тварини можуть спускатися до населених пунктів

Лісівники просять місцеве населення та гостей регіону бути пильними та не вдаватися до дій, які можуть зашкодити диким тваринам у цей важкий для них період.

Закарпатські МНСники розповідають, що треба знати про чадний газ

Якщо до вашої оселі підведено газ або ви опалюєте житло твердим чи рідким паливом, ця інформація для вас.

Лісівники Закарпаття вирощують декоративні культури, які йдуть на озеленення населених пунктів

На базі Вучківського лісництва Міжгірського держлісгоспу лісівники вирощують декоративні культури. Тут розмножують такі види, як туя західна, самшит, кипарис лавсона, ялина канадська та багато інших.

На Виноградівщині існує проблема сказу на території мисливських угідь

Зокрема це стосується мисливських угідь "Притисянське" між селами Сасово та Теково.

Пакетам — торба!

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який обмежить використання поліетиленових пакетів у супермаркетах.

Сніг на голову

Цього тижня потепліло і брили снігу та льоду посипалися з міських дахів...

Специфіка закарпатців: Дружні до Угорщини і лояльні до контрабандистів — соцопитування

У Закарпатській області наприкінці минулого року Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та фірмою «Юкрейніан соціолоджі сервіс» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні було проведене соцопитування, яке показало, що закарпатці таки трошки специфічні.

На Закарпатті зникли дороги

Ця зима не є якоюсь особливою, але наші дороги все одно не витримують. Влітку чиновники вихваляються тим, що десь щось полатали, десь щось заасфальтували, але всі ми навчені якістю тих ремонтів і латань, тому з острахом чекаємо зими, а потім і відлиги.

На Закарпатті хочуть відновити історичну стежку

Днями у Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася зустріч лісівників Воловецького та Міжгірського лісгоспу, працівників обласного управління та головою Правління громадської спілки «Регіональна туристична організація Закарпаття» Валентином Волошином та Олександром Бурсановим, керівником Туристичного товариства «Карпатські стежки».

Міжгірський лісгосп реконструює контори лісництв (ВІДЕО)

Запереділянське лісництво Міжгірського держлісгоспу, відтепер з новою конторою. До цього часу лісництво не мало власного адмінбудинку, а його працівники працювали у будівлі Міжгірського держлісгоспу.

На Закарпатті зменшилася заборгованість із виплати заробітної плати

У середу, 30 січня, у Закарпатській облдержадміністрації під головуванням директора обласного департаменту соціального захисту населення Михайла Петрішки відбулася селекторна нарада з райдержадміністраціями та міськвиконкомами щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, заборгованості до Пенсійного фонду та сплати єдиного соціального внеску.

На Ужгородщині чоловік втопився у потічку

Учора вранці рятувальників повідомили про можливе утоплення людини у селі Кам'яниця.

Одне з головних бюджетоутворюючих підприємств Тячівщини — Брустурянський лісгосп

Минулий рік Брустурянське лісомисливське господарство завершило одним із найбільших платників податків у державний та місцеві бюджети Тячівського району. Зокрема, із загального прибутку, підприємство сплатило близько 40% у бюджети всіх рівнів. Якщо говорити мовою цифр, то сума становить майже 50 млн. грн.

У селі Чорнотисово згорів будівельний магазин

Учора ввечері до оперативно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу в селі Чорнотисово Виноградівського району. Загорівся магазин будівельних матеріалів.

 

Погода

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат