Новини » СОЦІО

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2019-04-19') and ((cat_id = '6')or('0' >= '6')) and ((is_nonpublished <> '1')or(6 = '13')) order by id desc LIMIT 180, 20

Лісівники Берегівщини відновили стародавній колодязь

У рамках роботи благоустрою територій, акцій «За чисте довкілля», «Розчистимо лісові джерела» в Берегуйфалівському лісництві державного підприємства «Берегівське лісове господарство» облаштовано колодязь, який знаходиться в селі Ремети, однак прилягає до лісового фонду.

Соціально-економічне становище Закарпаття за даними статистики

Населення. На 1 липня 2018р. в області, за оцінкою, чисельність наявного населення становила 1256,9 тис. осіб. Упродовж січня–червня 2018р. мало місце загальне зменшення населення на 1210 осіб.

Закарпатку, яка збирала в лісі гриби і заблукала, знайшли івано-франківські рятувальники

Уночі 8 вересня до закарпатських рятувальників надійшло повідомлення, що під час збору грибів в районі гора Сивуля заблукала 31-річна мешканка села Ганичі Тячівського району.

Закарпатська ОДА звернулася до суду, щоб отримати з Держказначейства кошти на ремонт доріг

– У 2018 році Дорожній експеримент (перерахування на ремонт автодоріг 50 відсотків коштів від перевиконання митницею планових показників) на Закарпатті практично припинив дію, – заявляє Геннадій Москаль. – Мінфін України настільки завищив Закарпатській митниці планові показники, що та їх не може виконати, а не те, що перевиконати.

Цифрове телебачення на Закарпатті працює лише наполовину

Анонсованого переходу на цифрове ТБ чекали з осторогою. І недаремно: замість 32 анонсованих безкоштовних телеканалів у людей часто працює лише 16, у деяких — 8, а в інших узагалі немає.

Протягом літа туристи збагатили місцеві бюджети Закарпаття на 1 млн грн

Протягом восьми місяців 2018 року до місцевих бюджетів Закарпатської області надійшло 2,5 млн грн туристичного збору.

У Сваляві горів студентський гуртожиток

Під час пожежі в гуртожитку навчального закладу свалявські рятувальники евакуювали 39 учнів. Постраждалих немає.

Колективізація в Закарпатті

Цього року виповнюється 70 років суцільної колективізації післявоєнного господарювання в Закарпатті.

Закарпатці зможуть отримати безкоштовну консультатцію спеціалістів з управлінням захисту прав спожив

Закарпатський обласний контактний центр спільно з управлінням захисту прав споживачів головного Управління Дерпродспоживслужби в Закарпатській області 30 серпня проведуть прийом звернень мешканців області у телефонному режимі.

З 1 вересня розпочинається прийом рукописів закарпатських авторів

Відповідно до заходів щодо реалізації Програми підтримки видання творів закарпатських авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2018 – 2020 роки, спрямованих на випуск видавничої продукції та її розповсюдження, з 1 вересня 2018 року розпочинається прийом пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету.

У освітній галузі Закарпаття бракує вчителів

Цьогоріч перший дзвінок пролунає у 667 закладах загальної середньої освіти Закарпаття. Понад 164 тисячі учнів розпочнуть новий навчальний рік, що на 3 тисячі більше, ніж торік.

На Мукачівщині відремонтовано дорогу «Червеньово – Великі Лучки – Гать»

– Загальна протяжність дороги становить 21,2 км, на сьогодні зроблено ремонт із суцільним асфальтним покриттям ділянки на суму 2,4 мільйони гривень, – зазначає Геннадій Москаль. – Наступного року, після відновлення фінансування, ремонт буде продовжено.

У Рахові відновили знесений під час паводку міст

Геннадій Москаль проінспектував хід відновлювальних робіт у Рахові, частина якого була підтоплена внаслідок потужної зливи 17 серпня.

Лісівники ДП «Великобичківське ЛМГ» запрошують туристів у рекреаційний пункт в урочищі Кузій

Лужанське лісництво, загальною площею 6433 га, входить до складу ДП «Великобичківського ЛМГ» і розташоване в південній частині, на території Рахівського адміністративного району.

Василь Химинець: Теза про дотаційність Закарпаття — неправильна і згубна

Доктор фізико-математичних наук, професор, автор понад 500 наукових та науково-популярних праць та публікацій, автор 34 книг, автор 58 патентів на винаходи, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки — називати усі регалії нашого нинішнього героя Василя Васильовича Химинця ми не станемо, їх можна легко знайти в Інтернеті. Але головне — не це. Роки забілили його волосся, але не вгасили вогника в очах. 24 серпня Василю Химинцю виповнилося 70 років (з яких 50 віддав науково-педагогічній діяльності), і ми зустрілися, аби поговорити про нього. Охопити неохоплене неможливо, але ми спробували. Василь Васильович сам і почав розмову, з презентованої ним недавно книги «Освіта Ужгорода».

Що насправді стало причиною затоплення Рахова

Минулої п’ятниці   через коротку, але потужну зливу у Рахові було підтоплено понад 50 будинків та десятки автомобілів. У мережі з’явилися відео того, як вода зносила все на своєму шляху.

Де вигідно взяти позику без відсотків?

Кожному знайома ситуація, коли потрібна певна сума грошей, але ні на картці, ні готівкою цих грошей немає. Це не обов'язково величезна сума, припустимо, для покупки нерухомості, відкриття бізнесу, або дорогої техніки.

На Рахівщині туристів покусали собаки

21 серпня о 09:55 до рятувальників надійшло повідомлення, що двоє відпочивальників потребують термінової допомоги.

Рятувальники визволили з пастки цуценя-хаскі

У Тарнівцях, що на Ужгородщині, в одному з дворогосподарств собача на прізвисько Бетті шукаючи затінку залізло у моторний відсік автомобіля.

 

Погода

Стрічка новин

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат