Як вибрати шкільний рюкзак для першокласника?
Як вибрати шкільний рюкзак для першокласника, який не тільки сподобається дитині, але також буде містким, практичним та безпечним для здоров'я? Розкажемо, на що звернути увагу при покупці і які рюкзаки одночасно і якісні, і модні.
На ринку рюкзаків і ранців легко загубитися. Вибір справді великий — від суперлегких та простих рюкзаків із яскравими принтами за мінімальною ціною до модних дизайнерських ранців, які відповідають усім сучасним вимогам та коштують пристойну суму. Що вибрати, щоб і дитині сподобалося, і щоб виріб не розвалився ще на початку навчального року, і щоб цінник відповідав якості?
*Ранець – це ортопедичний варіант рюкзака з "правильною" спинкою.
Вибираємо рюкзак для школи. З чого почати?
Дайте собі відповідь на кілька питань:
● Чи потрібно носити підручники або інші канцтовари, чи вони зберігаються в школі?
Якщо навантажувати рюкзак не плануєте, можна вибрати компактні моделі.
● Дитина акуратно поводиться з речами чи "вбиває"?
Якщо Ваш варіант – другий із перерахованих, то зверніть увагу на міцність.
● Яка постать у дитини: худенький першокласник чи щільної статури?
Те, як виглядає рюкзак на дитині – дуже важливо. І не тільки в плані естетики, але також важливий розподіл ваги по спинці. Широкий портфель може спадати з вузьких плечей дитини. Наша порада – приміряйте рюкзак на дитині перед покупкою.
● Плануєте використовувати рюкзак якомога довше чи готові купувати новий наступного року?
Є діти, які закохуються в принти і не хочуть з ними розлучатися. А хтось менш постійний, і щороку хоче новенький рюкзак. У другому випадку можна заощадити.
Якщо визначилися з відповідями, переходимо до наступного етапу – перевіряємо виріб за найважливішими пунктами.
Чек-лист "Кращий шкільний рюкзак"
У цьому списку ми зібрали всі важливі моменти, які варто врахувати при виборі рюкзака або ранця. Пройдіться по ньому перед покупкою і тоді точно знатимете, як правильно вибрати рюкзак для першокласника.
● Вага трохи більше 1,5 кг. Навіть найлегший рюкзак для першокласника не може бути невагомим, з урахуванням усіх застібок та просочень. Ідеально, якщо він важить менше ніж 1,5 кілограмів.
● Спинка жорстка, рівна, дихаюча. Важливо, щоб між спинкою та спиною школяра циркулювало повітря, і дитина не потіла.
● Зручні широкі лямки, які не давлять і не звалюються. Придивіться ранці із застібкою-перетяжкою на грудях, яка фіксує лямки.
● Легка в управлінні застібка ранця. Найзручнішою є магнітна: закрив кришку — і ранець сам закрився. Це особливо важливо для малюків. Приміряйте рюкзак і попросіть дитину відкрити-закрити всі застібки.
● Дитині зручно носити рюкзак. Приміряйте виріб перед покупкою з чимось важким усередині – наприклад зі шкільним пеналом: підтягніть ремені по спинці та послухайте відгуки дитини. Раптом йому десь тисне чи натирає. На худеньких потрібні ранці вже, і вони виглядають краще.
● Всередину розміщуються всі підручники та альбоми формату А4.
● Водонепроникна тканина рюкзака зовні та всередині та прогумоване дно. Діти зазвичай не дуже акуратно поводяться з ранцями і спокійно можуть поставити їх у калюжу чи сніг.
● Якісно прошите виріб та надійні деталі. Це гарантує тривалий термін служби. Перевірте основні рядки та кріплення функціональних елементів.
● Декілька відділень усередині. Краще, коли в ранці є одне велике відділення і кілька маленьких, не більше — щоб нічого не загубилося. Але якщо послухати самих дітей, швидше за все, вони віддадуть перевагу варіанту з безліччю кишень. Вибирайте золоту середину.
● Міцність тканини. Хороший ранець не твердий, але тримає форму. Інакше пам'ятають підручники.
● Гарний дизайн "не як у всіх". Діти люблять почуватися унікальними!
Коментарі :
Додати коментар