Як мер Ужгорода "регіоналом" став (КОМЕНТАРІ)

admin 22.01.2012 19:56 РАТУША

"Тому що послідовний". Заттятий єцунішка та балогівець, мер Ужгорода Віктор Погорєлов вступив до Партії регіонів. У суботу на XVI конференції Закарпатської облорганізації Партії регіонів його вітали серед нових партійців, повідомляє Мукачево.net.

"Я вступив у Партію регіонів ще рік тому. Відразу після місцевих виборів написав заяву про вступ", - сказав Погорєлов у коментарі виданню.
Вочевидь, тільки зараз була завершена юридична процедура прийняття до лав партії.
"Я йду тим шляхом, який обрав 10 років тому назад", – зауважив міський голова Ужгорода, пояснюючи рішення вступити до Партії регіонів.
На запитання, чому Погорєлов обрав саме табір "регіоналів", а не, скажімо, Єдиний Центр, який чи не найбільше підтримував його на місцевих виборах, політик зауважив: "Це питання особисте. Не тільки Єдиний Центр мене підтримував. Те, що мене не підтримувало обласне керівництво Партії регіонів, ще не означає, що мене не підтримували її члени, рядові партійці".
Крім того, зауважив Погорєлов, Єдиний Центр сьогодні також підтримує політику президента Віктора Януковича.
До серпня 2010 року нинішній мер Ужгорода працював головою управління економіки Закарпатської ОДА, не приховував бажання йти на вибори мерів від ПР, але був обраний як член "ЕКО + 25" за підтримки Єдиного Центру Віктора Балоги.
Видання називає вступ мера до Партії регіонів дещо дивним, оскільки між Погорєловим та головним "регіоналом" області Олександром Ледидою склалися за останні півтора роки доволі напружені взаємини.


Коментарі

HOTe _ 22.01.2012 17:58
Если бы на выборах победила Тимошенко то Мер Ужгорода Віктор Погорєлов вступив до Партії " БЮТ "
ИУДЫ ОНИ ВСЕ

IP: 178.95.7.---Einstein _ 22.01.2012 17:43
Одним хамлом більше одним менше... скоро їх ніхто рахувати не буде. Будуть всі в одній купі.

IP: 46.119.21.---orsemm _ 22.01.2012 17:42
Т-а-а-а-к! Ще один тушканчик знайшовся...

Solenko _ 22.01.2012 08:22
Зек Погорелов отсидел в тюрьме 8-м лет "строгача" за системные и многочисленные взятки... В какой же еще партии ему состоять? "ЕЦ"(ебийный центр) - это партия-прищик на теле той же ПР. Да и где же быть МЧС-сному чиновнику-вору балоге, который своим воровством был полезен и Кучме и юроду Ющенко и сегодня нужен. Это такое правительство как Балога - по декларации голимый бомж, по жизни летает на своем самолете с летчиком американцем, посол в Швейцарии вывозит ему в багажнике 80млн евро, на которые Балога стает VIP-клиентом "Ротшильд-банка"(минимальный взнос 50млн$).
Это и есть символ сегоднешней власти. А быдло ждет выборов, чтобы получить от них по 150 грн. и снова за них проголосовать.

aber65 _ 21.01.2012 18:54
Не дивно. В тій партії всі рівняються на "Лідора".
Биография
Родился 26 июля 1951 года в г.Ужгороде Закарпатской области. Окончил трехмесячные курсы при Ужгородском машиностроительном заводе, после чего работал там же слесарем- ремонтником оборудования. В 1980 году был осужден на 8 лет за служебные злоупотребления. Срок отбывал в Кривом Роге, в Соликамском пересыльном лагере "Белый лебедь", на лесоповале в Коми АССР. В 1986 году был освобожден. В сентябре 2002 года был избран городским головой (мэром) Ужгорода, получив в свою поддержку 46% голосов избирателей. В 2006 году проиграл выборы Сергею Ратушняку. С 2007 по август 2010 занимал должность Начальника главного управления экономики Закарпатской ОГА.06.11.2010 На выборах мэра Ужгорода победил кандидат от Партии экологического спасения "ЭКО +25%", Виктор Погорелов.

Джерело:
http://www.pravda.com.ua/news/2012/01/21/6924113/

admin

Коментарі :


25.01.2012 17:13 громадянин

Одне прізвище - Погорелов, говорить про все! Ну як мером міста може бути, фактично, "погорелец"? Таке й місто, на жаль... як після пожежі!


25.01.2012 06:14 КЕНТ Львівська

Прочитав коментарі народу - зробив висновок-є ще в нас на УРКАіні грамотні і нормальні люди!Якби ще з такими людьми   з автоматами АКМ та завалити нахрен отих всіх пєтухів з ПР - голубих!Був би супер порядок!А взагалі наш народ мудрий,тільки дуже засмучує мене особисто,що ми терпимо оце все зековське лайно і сміття,яке відкрито знущається над народом!