Понад 21 млн. грн. отримали від НСЗУ лікарні Закарпаття за лікування COVID-19

03.12.2021 15:56 ЗДОРОВ'Я

Лікування пацієнтів з COVID-19 оплачує Національна служба здоров’я. Для пацієнта медична допомога у стаціонарі безоплатна.

634 пацієнти з ковідом були госпіталізовані на Закарпатті з липня по вересень 2021 року. З них 274 — у легкому стані, 220 — у середньому та 140 — важкому. За їх лікування НСЗУ заплатила понад 21,3 млн. грн. 9 лікарням області. Стаціонарну допомогу пацієнтам в цей період надавали 14 медичних команд.

Станом на сьогодні в області вже 16 лікарень мають договір із НСЗУ на госпіталізацію пацієнтів з ковідом. НСЗУ укладає договори лише з тими лікарнями, які входять у визначений перелік для госпіталізації та відповідають вимогам.

Лікування пацієнтів з COVID-19 у медзакладах в стаціонарних умовах є безоплатним. У тому числі й ліки, передбачені протоколом лікування COVID-19 та Національним переліком лікарських засобів.

Зокрема, безоплатними є: — огляд, те стування на COVID-19; — вся подальша медична допомога. В тому числі киснева підтримка, інтенсивна терапія та підключення до апаратів ШВЛ та ЕКМО; — вся діагностика та аналізи; — ліки та знеболення. Найефективнішим способом запобігти важкому перебігу коронавірусної хвороби і госпіталізації є вакцинація. Вона також безоплатна і входить у Програму медичних гарантій.

За даними електронної системи охорони здоров’я, за третій квартал 2021 року в області провакциновано 119 231 осіб, із них двома дозами — 81 981.

За проведення вакцинації проти ковіду медзакладам також платить НСЗУ. Так, із липня по вересень, за цим напрямом заклади Закарпатської області отримали 7,2 млн. грн.

Для того, щоб щепитися від COVID-19, не потрібна декларація з сімейним лікарем. Пройти вакцинацію від коронавірусу можна у будь-якому зручному пункті щеплення. Шукайте пункти на сайті www.vaccination.covid19. gov.ua/vaccination.covid19.gov.ua.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ЗДОРОВ'Я

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат