Із зони в зону
![](/filelib/nws/prep/s800x0-news-2131581819.jpg)
В Україні розширили «жовту» зону карантинних обмежень, перевівши до неї Закарпатську область, повідомляє МОЗ.
Станом на 11 листопада до «жовтої» зони входять три області: Закарпатська, Кіровоградська та Тернопільська, інші — в «помаранчевій» та «червоній». У «помаранчевій» зоні наша область була лише з 9 листопада, і через день знову повернулася до «жовтої», яка передбачає менші карантинні обмеження.
Послаблення обмежень за- провадили на Закарпатті через збільшення кількості ліжок із киснем для хворих на ковід і загалом зниження кількості госпіталізацій. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування у регіоні також є меншим за 20 %.
Однак у нас все ще вкрай погана ситуація з поширення хвороби. Особливо стрімко рівень захворюваності росте в Ужгороді. При цьому наша область усе ще займає останні місця щодо вакцинування населення.
За інформацією департаменту освіти ОДА, по області від виконання обов’язків відсторонили загалом 148 педагогів, а також 234 техпрацівників. Вони відсторонені через відсутність вакцинації. Що стосується Ужгорода, то тут відсторонено 50 освітян.
Якщо відсторонені працівники зроблять щеплення першою дозою, вони мають право повернутися до роботи.
Зараз у Закарпатській області COVID-хворих приймають у 15 лікарнях, тут розгорнуто 1 630 місць, із них інтенсивної терапії — 148.
Коментарі :
Додати коментар