Скільки браконьєрів зупинено на Хустщині?

28.01.2019 13:50 КРИМІНАЛ

Особливої актуальності набрало питання боротьби із браконьєрством, що трактується законодавством, як недозволене добування об’єктів тваринного світу, незаконне полювання на рідкісні види тварин, або полювання поза сезоном, полювання чи рибальство у недозволених місцях під час нересту та зимового періоду.

Браконьєрство є однією з найбільших перешкод для ефективного ведення мисливського господарства, примноження мисливської фауни в Україні. Боротьба з браконьєрством – найперша задача для всіх, хто вболіває за збільшення чисельності диких тварин. На сторожі українських угідь – єгерські служби, мисливствознавці, державна лісова охорона держпідприємств. Працівники ДП "Хустське ЛДГ" нагадують, що за браконьєрство вітчизняним законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Так, за даними в мисливських угіддях ДП "Хустське ЛДГ" в 2018 році було проведено 53 рейди, задіяно в рейдах 170 чоловік, складено 10 протоколів про порушення правил полювання, а сума накладених штрафів склала 1224 гривні.

Варто зазначити, що до типових порушень правил полювання відноситься:

  • відсутність дозвільних документів (на зброю, на мисливських собак, посвідчення мисливця, контрольної картки);
  • полювання без відстрільної картки, ліцензії.
  • Відсутність відмітки про добуту дичину у контрольній картці.

Закликаємо мисливців бути свідомими і дотримуватись правил полювання та мисливської культури.

Пресслужба ЗОУЛМГ

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

КРИМІНАЛ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат