Новини » ЗДОРОВ'Я

SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM news where (active_i = '1') and (lang_code = 'rus') and (date_i <= '2022-06-28') and ((cat_id = '10')or('0' >= '10')) and ((is_nonpublished <> '1')or(10 = '13')) order by id desc LIMIT 60, 20

Червоний Хрест та Кока-Кола передали обладнання до ужгородського медзакладу

13 липня   2020 року - Товариство Червоного Хреста України за підтримки фундації Coca-Cola передали Ужгородському обласному клінічному фтизіопульмонологічному лікувально-діагностичному центру, необхідне для лікування пацієнтів з COVID-19. Зокрема, лікувально-діагностичний центр отримав аналізатор електролітів Lab-Analyt – 910 Plus та два монітори пацієнта PG S50.

На Закарпатті зафіксовано новий рекорд захворюваності на коронавірус

У 112 пацієнтів за минулу добу підтверджено захворювання методом ПЛР. З них 10 – медичні працівники. Померло шестеро хворих із діагнозом COVID-19.

На Міжгірщині спалах ковід-19

Довгий час Міжгірщина залишалася єдиним районом в області, де не було виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус.

На Закарпатті новий рекорд із захворюваності на COVID-19

За минулу добу в області у 109 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР.

На Закарпатті коронавірусна інфекція б`є рекорди

За минулі дні в області виявляли велику кількість захворілих на ковід-19.

Коронавірус атакує

Відразу кілька антирекордів зафіксовано за минулу добу.

За минулу добу в Ужгороді не виявлено жодного нового випадку COVID-19

Жодного випадку коронавірусної інфекції не виявлено за минулу добу в Ужгороді і Ужгородському районі.

За добу на Закарпатті виявили найбільшу кількість хворих на коронавірус з початку пандемії

За минулу добу у 77 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР.

Захворюваність на COVID-19 збільшується

Другий день поспіль в Україні фіксується високий рівень захворюваності на ковід-19 - сьогодні виявлено 683 нових випадків.

Червоний Хрест та Кока-Кола ініціювали кампанію з підтримки донорства крові в Україні

Через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження у медзакладах України виник гострий дефіцит донорської крові. За даними МОЗ під час карантину стало вдвічі менше донорів крові. Однак потреба у крові зростає, тому що планові операції поступово відновлюється під час послаблення карантину. У цей період надзвичайно важливо, щоб суспільство підтримало тих, кому кров необхідна для оперативного втручання або лікування. Багато людей просто не мають часу чекати, коли з’явиться донорська кров.

Закарпатський центр екстреної медичної отримав 5,2 млн грн за лікування пацієнтів із COVID-19

Закарпатський центр екстреної медичної допомоги отримав 5 242 528 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”. Сума отримана виходячи із кількості зареєстрованих пацієнтів в області станом на 30 квітня – 431 особа, помноженої на тариф – 12 163,64 грн за одного пацієнта.

Де в Ужгороді можна зробити тест на коронавірус та як перевірити чи є антитіла до захворювання

Професійна медична лабораторія OneLab, про яку ми вам розповідали нещодавно, почала робити в Ужгороді тести на COVID-19. Фахівці лабораторії зізнаються, що йшли до цього довго, адже «нова» хвороба вимагає ретельного вивчення існуючих методів діагностики, пошуку доступних і вибору найнадійніших діагностичних наборів. А сама лабораторія мала провести цілий ряд додаткових заходів для підтвердження своєї компетентності в питаннях діагностики коронавірусної хвороби та пройти верифікацію в ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Подолавши всі ці етапи, лабораторія впевнена в достовірності результатів досліджень, які проводяться.

Червоний Хрест України за підтримки фундації Coca-Cola допомагає боротися з COVID-19

COVID-19 викликав величезне занепокоєння по всьому світу і Україна не є винятком. Відсутність необхідних ресурсів та засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для медичних працівників у закладах охорони здоров’я є нагальною проблемою у багатьох регіонах України. З цієї причини неурядові організації, волонтери та гуманітарні організації допомагають лікарням та медичним працівникам у боротьбі з коронавірусом.

Як це, коли маєш коронавірус? Враження журналістки Суспільного

У кількох співробітників Рівненської філії Суспільного мовника 12 травня лабораторно підтвердили захворювання на COVID-19. Журналістка каналу, в якої діагностували хворобу, поділилась тим, які симптоми відчувала на початках та які — через тиждень. Публікуємо її статтю.

Торг під час пандемії: як система охорони здоров'я стає заручником чиновників і хто заплатить за це

Кілька днів тому Асоціація операторів ринку медичних виробів (AMOMD – професійне об'єднання понад 70 національних учасників ринку медичних виробів) звернулася до центральних органів влади із закликом припинити спеціальне розслідування щодо імпорту в Україну шприців в умовах безпрецедентного збільшення попиту на цей вид продукції.

В обласному кардіодиспансері тепер можна вилікувати аритмію

В лікарні застосовують сучасний метод - кріоабляцію. Для цього встановлене спеціальне обладнання.

Правоохоронець вимагав від підприємця 7500 грн за дозвіл на встановлення білборду

Затримано двох поліцейських при отриманні неправомірних вигод.

Вірус, який загрожує світу

Коронавірус шириться дуже швидко. Час від часу якісь лабораторії запевняють, що вигадали щось, що може зупинити вірус, але наразі щодня від коронавірусу помирає дедалі більше людей. Він уже досяг усіх континентів, включно з Австралією. Рахунки загиблих пішли вже на тисячі.

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат