Суд поновив на роботі викладача Ужгородського університету, звільненого за сцени розпусти в його кни

19.04.2019 19:54 ПОДІЇ

Напередодні Нового року в Ужгородському національному університеті стався скандал — було звільнено завкафедри історії України Романа Офіцинського.

Причиною звільнення стала книга Офіцинського «Червона лінія». І хоча в передмові до книги автор вказав, що все тут жартома і без конкретики, книга наробила галасу, бо в ній було чимало пікантних сцен за участі персонажів, у яких багато хто впізнав саме викладачів Ужгородського університету та й самого ректора.

Звільнення відбувалося доволі стрімко. Звідкись виник лист викладачів та випускників університету, у якому вони зазначали, що у книзі Романа Офіцинського забагато сцен розпусти. Потім виникла доповідна ректору Володимирові Смоланці від одного з проректорів і ректор відразу ж напередодні Нового року, 28 грудня 2018 року, звільнив Офіцинського з роботи.

Мовляв, Роман Офіцинський займається викладацькою роботою і несе виховну функцію, то якою повинна бути та виховна робота з формування високоморальних студентів, якщо в книзі одні вагіни та фалоси.

У свою чергу Роман Офіцинський з таким звільненням не погодився. Він підготував позовну заяву до суду, у якій писав, що книга є художньою, конкретно нікого в ній там не ображав і просив поновлення на роботі та компенсації зарплати за вимушені прогули.

Ужгородський міськрайонний суд розглянув позов Офіцинського і став на його користь, винісши рішення про поновлення на роботі й компенсацію зарплати.

Щоправда, в університету ще є шанс подати на це рішення апеляцію.

Читайте також:

Професор Офіцинський назвав ректора УжНУ Смоланку вандалом

Ректор УжНУ Смоланка відповів щодо закидів про вандалізм від Офіцинського

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат