Руслан Марич із ужгородського спортклубу «Проспект» став чемпіоном України з хортингу

29.11.2013 18:04 СПОРТ

15—16 листопада в Кіровограді відбувся Чемпіонат України з хортингу. Змагалися юнаки віком 16—17 років та 18—21 рік. Закарпатську область представляли 10 спортсменів. У різних категоріях наші бійці здобули 5 золотих та одну срібну нагороду. Ужгород у закарпатській делегації представляв Руслан Марич, вихованець тренерів Михайла Куцкіра та Геннадія Панічковського.

Руслан здобув золото в категорії 75—80 кг. «Секція хортингу існує в Ужгороді вже третій рік. За останні два роки наші спортсмени здобувають вже друге чемпіонство в цьому національному виді спорту», — каже старший тренер Михайло Куцкір. Тренуються спортсмени в клубі «Проспект», що за адресою проспект Свободи, 20. Свого часу клуб допоміг відкрити Сергій Ратушняк. Директором закладу є поціновувач спорту Євген Прозор, який часто стає організатором спортивних заходів, а також безпосереднім учасником змагань із пауерліфтингу, міні-футболу, сумо та інших видів. Ми вже повідомляли, що цього року Євген Прозор став переможцем великого міжнародного турніру з сумо, який проходив у Будапешті, а місяць тому спортсмен став кращим у своїй категорії в Кубку Закарпаття з пауерліфтингу. «Крім хортингу в нас діють секції боксу, рукопашного бою, пауерліфтингу та футбольна команда «Проспект», — каже Євген Прозор. — Незважаючи на досягнення наших спортсменів і те, що заняття в клубі є безкоштовними, ми, на жаль, не отримуємо від влади міста жодної підтримки». Наразі у клубі зайняті підготовкою на зиму катка для жителів мікрорайону.