Правила стилю: Тудор Кілару

06.05.2016 19:00 СОЦІО

У нашій серії про стиль ми розповідаємо секрети відомих жінок із Закарпаття. Одна з наших героїнь рубрики — журналістка і ведуча Лариса Липкань порадила писати і про чоловіків. Тому цього разу — чоловічі таємниці популярного конферансьє, ведучого ранкових прямих ефірів на радіо «Тиса FM», ді-джея, організатора тематичних вечірок «Chicarrones Shator» Тудора Кілару.


Тудор — відомий і дуже навіть помітний в Ужгороді, а кар’єру ведучого робить далеко за його межами — у великих українських містах та за кордоном. Так, Ужгород для нього маленький, але він один із тих, хто додає нових фарб місту. Він знає, що таке «масштаб» у роботі, але залишається собою в маленьких, але прекрасних просторах Ужгорода.

Тудор — безпосередній, відкритий у спілкуванні, впевнений у собі, з гумором та іронією. Ну, і він має свій смак, багатогранність його зовнішнього образу трохи відкриває завісу до образу внутрішнього.

Далі — розповідь Тудора про його одяг, взуття, аксесуари, аромат, стрижку, улюблені бренди та ще кілька моментів чоловічого стилю. Також ми запитали про улюблених модельєрів, стильне кіно та дівчат.

Формування стилю: глянці, США, синє і зелене волосся

Мій стиль, можливо, формувався під впливом глянцевих видань, які завжди купував до власної бібліотеки — GQ Style, «Oм», «Птюч», Esquire. Мене завжди цікавило вміння правильно одягатися — це і внутрішнє відчуття. Є ікони стилю, на яких рівняєшся, тобі подобаються костюми в Tom Ford, як гармонійно виглядають моделі у класичному одязі Dolce & Gabbana.

Раніше, ще у 90-х з одягом узагалі було дуже важко. Ми були сірі, ходили у шкільній формі, потім настав період, коли люди почали фарбувати волосся, різати джинси, кожен намагався віднайти свій стиль. З навчання у США повернувся в тому, в чому там у школі ходив — це широкі штани, кросівки. Коли отримував свої перші зарплати, то думав тільки про те, щоб придбати собі джинси Energie і DIESEL.

Мене рідко бентежила думка інших щодо мого одягу. У мене були і зачіска з меліруванням, і синє волосся, і зелене навіть. Тоді це був протест, аби не бути таким, як усі, виділятися з сірої маси.

Щодня: футболка з кардиганом

Моя основна робота ведучого означає завжди бути на виду: я розрізняю, в чому ходжу до праці — якісні сорочки, піджаки з брюками, які гарно сидять, а в чому мені просто комфортно — це casual, спортивний стиль.

Базовий look ведучого має включати білі сорочки — це must have, їх має бути хоча би три. У повсякденному житті вони мені важко даються, тому що їх завжди потрібно прасувати і я знаю, скільки часу потрібно, щоб якісно це зробити.

Що стосується мого casual-одягу, то маю кілька джинсів різних фасонів. Дуже люблю кардигани, пуловери і футболки. Щоденний образ — це пара кросівок, може бути і взимку, футболка, светр або кардиган. Можу вдягнути денімову сорочку.

40 пар взуття

Для роботи важливе якісне взуття, воно має бути чорним класичним, коричневим, але дрес-код інколи передбачає лаковане. У взутті віддаю перевагу оксфордам, Derby...

Маю багато кросівок, шафи не вистачає для всього взуття, загалом у мене його близько 40 пар.

Аксесуари: кепки, шкарпетки, нагрудні хустинки

Серед моїх аксесуарів — кепки, окуляри, шкарпетки, краватки, метелики, хустинки для піджаків...

Ношу темні окуляри, їх у мене чотири, обираю скло або якісний пластик, віддаю перевагу класичним Ray-Ban.

У профільних виданнях читав поради про те, що коли чоловік у костюмі, то його ніг не має бути видно над шкарпетками. А знайти в нас такі до коліна — проблема. З іншого боку, в ужгородських стоках також можна придбати шкарпетки крутих брендів Happy Socks або Falke, які за кордоном коштують великих грошей, а у нас тут — копійки.

Можливо, це криза середнього віку, але мене тягне на тінейджерські кепки, скажімо, бейсболки, їх у мене одинадцять, багато з них із символікою спортивних команд.

Годинники також ношу, у мене їх всього два. Вважаю, що годинник має бути достойним вас.

Багато сумок і рюкзаків

У мене величезна кількість маленьких і великих сумок, рюкзаків. Якщо виходжу в місто, у мене все має бути з собою. Це може бути спортивний одяг на тренування, ноутбук, iPad. У подорожах мені вистачає маленького рюкзачка, аби поїхати на три тижні до Сполучених Штатів чи Ізраїлю.

Аромат: нішева категорія

Так сталося, що мені сподобався один класичний аромат, який зі мною принаймні кожне літо — це Clinique Happy For Men — дуже популярний, простий, свіжий і геніальний.

Загалом у мене є аромати на зимовий і літній період. У холодну пору обираю щось більш цікаве з багатьма нотками, донедавна в мене був аромат від Comme Des Garcons. Зараз спробував нішеву профільну парфумерію — ці експерименти мені подобаються.

Стрижка: Андрій Джако

Якщо говорити про бороду, то полюбляю, коли в мене триденна щетина. Я не люблю голитися, так сталося, що зараз це збігається з певними тенденціями.

Щодо стрижки, то завжди користуюся послугами якогось одного перукаря, якого собі обираю ніби на все життя. Колись це був Едвін Кан, до нього був Кріс, зараз це Андрій Джако — мій приятель, мені подобається, як він це робить, довіряю йому цілком.

Шопінг: колаборації модельєрів

У мене бували прояви шопоголізму, але зараз це вже пройшло. Коли раніше я бачив на розпродажі двадцяту пару кросівок або вісімнадцяті джинси, то завжди намагався мати це все. Мені важко було зробити вибір: якщо мені подобаються три пари взуття, то я захочу придбати всі три. Але з часом починаєш виокремлювати якість, look, який личить і пасує тобі більше незалежно від модних тенденцій. Десь мені радили люди, обізнані в цьому. Мої друзі та знайомі допомагали мені з вибором одягу. Іноді це потрібно, бо не завжди є впевненість, що це моє.

Коли люди скаржаться, що в Ужгороді нема де вдягнутися, то це не так, просто треба шукати і знаходити. Тут, на секонді можна спокійно придбати речі від Maison Martin Margiella або Vivienne Westwood. Бренд Scotch & Soda представлений у кожному другому стоку в Ужгороді, за кордоном він коштує дуже дорого, а в нас це можна знайти за помірні ціни. Купую одяг у кількох улюблених магазинах, де знаходжу якісні речі. Якщо говорити про casual, то це сток на Швабській «Хіпстер», де працюють мої знайомі, які завжди знаходять мені щось цікаве. Там я купив кілька якісних піджаків, я використовую їх і в роботі, і в повсякденному житті. Ще подобається стоковий магазин «Amsterdam» (один із провулків на Корзо).

Є хороші стокові крамниці взуття, хто би повірив, що в магазині «Manhattan» можна було придбати пару лакованих Prada за тисячу гривень. Я купив собі там дві пари лакованого взуття Moschino, Prada. Це ті ціни, яких у Європі ніколи не знайдете.

Також знаходжу якісне взуття за невеликі ціни у тому ж Львові в стоковому центрі в ЦУМі на вулиці Княгині Ольги. Там величезний сток Puma, яка робить щорічні колаборації з брендами Dassler, Varvatos або із Hussein Chalayan, який зараз є креативним директором PUMA. За 1,5 тисячі гривень можна придбати собі три пари взуття Alexander McQueen for PUMA при номіналі 300 доларів за кожну пару.

Щось купував у Інтернеті, в нас є хлопці, які займаються одягом через Інтернет, продають бренди, які мають стосунок до футбольних уболівальників, такі хуліганські бренди — це теж casual (Fred Perry, Stone Island) — теж за невисокі ціни в них можна було щось якісне знайти.

Я завжди стежу за розпродажами і в тому ж Fashion House.

Ось не знаю, куди дівати старі речі. Буває, що розумію, що футболці, яку одягнув, уже 4 чи 5 років, а вона виглядає так само добре. Або ж взуття, яке вже має 6 років, але я спокійно можу носити його далі. Зараз доношую те, що в мене є.

Витонченість британського стилю

Щодо дизайну одягу, то мені, напевно, більше імпонують британці, їхній стиль, модельєри, будинки моди. Це суто англійська витонченість, без перекосів у мачо-бік, як у італійців, чи у романтичне, як у французів. Тому мені до душі британський стиль, хоча й американські модельєри іноді мені теж подобаються. У мене зараз нема улюбленого бренда. Колись мені подобався DIESEL, всі їхні колаборації. Намагаюся відстежувати колаборації між будинками моди і маc-маркетами з кимось у тандемі. Ще цікаво, коли креативні люди створюють колекції для тих самих спортивних брендів Adidas або Nike.

В Ужгороді є на кому зупинити погляд

Є багато дійсно стильних не тільки дівчат, а й молодих хлопців, які стежать за тенденціями, десь щось знаходять на стоках, секондах, щось собі спеціально шиють. У цьому плані у нас зовсім не сіра маса. Якщо посидіти на Театралці й подивитися на людей, які проходять повз, то завжди є на кому зупинити свій погляд і сказати, ну, молодець. Мало такого, коли скажеш, що це перебір. Або ж у багатьох розкрилося якесь внутрішнє відчуття, або ж люди за цим стежать, читають профільні видання і знаходять у собі смак, який відповідає сучасним тенденціям. Бачу молоде сучасне покоління хіпстерів, яке добре почувається у коротких штанцях, правда, інколи — з короткими шкарпетками взимку, що не дуже їм личить.

Стильна дівчина: природність

У дівчини головне, щоб усе було природно. В наш важкий час навіть в Ужгороді з цим виникають проблеми. За стилем люблю, коли це суміш класики зі спортивним з якоюсь деталлю або аксесуаром, що є ультрамодним. Це має бути зовнішній контент, симбіоз.

Про одяг у кіно: Her

Всі бачили Kingsman, у якому величезна ставка робилася на зовнішній look, там є британський стиль, про який ми говорили. Також у фільмах Гая Річі всі чоловіки-бандюгани зі страшними стволами виглядають доволі стильно. Пригадую фільм «Her», там відомий модельєр шив одяг, а герой завжди виглядає бездоганно, сучасно.

Евеліна Гурницька, ProZak.info

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

СОЦІО

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат