Є звір ще страшніший

13.10.2019 19:38 КРИМІНАЛ

Закарпатські видання багато повідомляють про затримання організатора замаху на поліцейського чиновника Іванківа в Ужгороді.

Слідчі з Києва починають рити на Данила і виявляють купу підтверджень того, що колишній міліціонер став на бандитську стезю і має в своєму арсеналі відвертий кримінал. Люди з його оточення займалися страшними справами. Це і рекет, і організація наркотрафіку, і викрадення автомобіля. При цьому Данилу все прощалося. Він охороняв Стрижака і навіть очолив Федерацію боксу.

Наразі Данило під слідством і перебуває за гратами. Але на Закарпатті діє ще одна подібна група, яку також очолює колишній мєнт Коновал. Це той самий, який збирав данину з бізнесу та кордонів для деяких губернаторів і тим самим мав імунітет від покарання. Коновал діє ще брудніше. Він особисто бере участь у розправах. Редакції стало відомо, що 1 червня цього року він з іншими бандитами ввірвався до помешкання на вулиці Гвардійській. Це був бандитський напад зі зброєю. При цьому Коновал після розправи забув у цьому помешканні окуляри і є ще деякі свідчення його причетності до нападу. Наприкінці липня він також вривався зі зброєю в один із будинків на вулиці Вінничній. Але чомусь колишньому УБОЗівцю все сходить з рук.

А тепер ще згадайте скільки підпалів автомобілів сталося за останній час в Ужгороді. Власниками деяких із них були люди, які опонують владі міста. Кажуть, що банда Коновала є дахом для міської влади. Останній підпал будинку кандидатки в керівники пологового будинку Вікторії Пантьо також не є випадковим. Це брутальне залякування, вважає і нардеп Роберт Горват І як тут не згадати, що саме з подачі мера Ужгорода міськрада відмінила результати конкурсу на очільника пологового будинку, бо в цьому конкурсі перемогла саме Вікторія Пантьо, а не людина мера. Ну а виконавців підпалу знайти неважко. Було би бажання.  

Виникає питання, чому силовики затримали одного звіра, але ще страшніший звір досі перебуває на волі?

Clipnews.info

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат