Два золота і срібло здобули представники Закарпаття на Чемпіонатах України з греко-римської боротьби

ШВСМ 04.04.2018 17:44 СПОРТ

Відзначилися борці з Мукачева та Тячева.

2-4 квітня у Рівному відбувся Чемпіонат України серед юнаків. У ваговій категорії 52 кг золоту нагороду виборов мукачівець Іван Чмир (на фото №1). Учень-спортсмен є вихованцем тренера ШВСМ Івана Кукушкіна. Перемога дозволила юнакові увійти до складу збірної України і виступати на юнацькому Чемпіонаті Європи, що пройде у Македонії.

У кінці березня у Харкові відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молоді до 23 років. У ваговій категорії 67 кг за звання чемпіона мали боротися двоє закарпатців - Сергій Козуб з Мукачева та Богдан Ковернюк з Тячева. Однак Богдан, через травму не зміг виступити у фіналі і задовольнився «сріблом». Золото здобув Сергій Козуб (на фото №2). Переможець виступить у складі збірної країни на Чемпіонаті Європи, що пройде у червні в Туреччині.

Також цими вихідними в угорському місті Дорог на міжнародних змаганнях з греко-римської боротьби перемогу здобув наймолодший учень-спортсмен школи вищої майстерності Юрій Лупан з Тячева.