У облраді створено більшість з представників партій Медведчука, Балоги, Коломойського та Зеленського

24.06.2021 19:33 ПОЛІТИКА

У Закарпатській обласній раді відбувся політичний переворот, політичні реваншисти зуміли захопити владу в обласній раді.

Посланець від Слуг Народу Микола Тищенко пішов на зближення з представниками Медведчука, Балоги та Януковича-Коломойського. Таким чином, наразі в облраді діє нова більшість у складі фракцій Слуг Народу, ОПЗЖ (Медведчука), КМКС (утікача Брензовича), Балоги та екс-регіоналів, а нині представників Коломойського "За Майбутнє". Всього 35 депутатів. 

Фракції "Батьківщини", "Рідного Закарпаття" та "Європейської Солідарності" залишилися в меншості.

Такий реванш олігархічних фракцій є абсурдним, особливо, якщо зважити на заяви самого Зеленського про боротьбу з олігархами. Як виявилося, всі ці заяви Зеленського про боротьбу з Медведчуком, Януковичем та Коломойським були лише окозамилюванням. 

Сьогодні на сесії облради нова більшість вже повністю поміняла голів комісій ради.

Новим опозиціонерам не залишили нічого.

— Постійну депутатську комісію з питань бюджету очолив Іван Чубірко, ОПЗЖ.

— з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій - Василь Брензович, КМКС;

— з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації - Володимир Паульо, Команда Андрія Балоги

— з питань екології та використання природних ресурсів - Василь Якубець, За майбутнє;

— з питань охорони здоров’я - Петро Добромільський, Слуга Народу;

— з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики - Ілдика Орос, КМКС;

— з питань законності, правопорядку та регламенту - Василь Іванчо, За майбутнє;

— з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації - Віктор Русин, ОПЗЖ.

Щодо зміни голови облради, то змін не буде. Олексій Петров залишається на своїй посаді, але вже остаточно втратив довіру закарпатців, бо показав себе слабким політиком і повністю підневільним примхам Миколи Тищенка, який своєю поведінкою остаточно вбиває рейтинг президента Зеленського.

З приводу формування нової більшості фракція "Європейської Солідарності" вже оприлюднила заяву, у якій зокрема йдеться:

"Новий формат коаліції в Закарпатській обласній раді виглядає особливо іронічно, зважаючи на так звану боротьбу Зеленського з олігархами та лобіювання «антиолігархічного закону» «слугами». Ситуація в Закарпатській обласній раді яскраво ілюструє те, що гасельна боротьба Зеленського з олігархами жодним чином не спрямована ані проти загальноукраїнських, ні проти містечкових олігархів.

Окремої уваги заслуговує участь в новій більшості ОПЗЖ – зі всіх джерел інформації нас намагаються переконати, що Зеленський бореться з Медведчуком, запроваджуючи проти нього санкції та закриваючи його телеканали. Натомість ми бачимо об’єднання «слуг» із силами кума Путіна на Закарпатті, що нарешті цілковито оголює їхню реальну природу".

Таким чином, наразі саме політичні сили Медведчука, Балоги, Коломойського та Януковича керуватимуть Закарпаттям. Принаймні, до наступних виборів.

prozak.info

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат