Нові технології в дизайні інтер'єру

09.09.2020 20:18 НОВИНИ ПАРТНЕРІВ



Система розумний будинок - це система, яка дозволяє дистанційно контролювати стан будинку, налаштувати його на напівавтоматичну роботу і раціонально витрачати кошти. Функціонал і можливості управління розумним будинком Що дає людині розумний будинок і які його основні функції:

  1. дозволяє автоматизувати деякі рутинні домашні справи;
  2. додає безпеки дому;
  3. економить пристойну суму грошей, наприклад на електроенергії і опаленні.

а кращі варіанти ви зможете знайти на сайті https://postformula.com/uk.

Контролюватися цією системою можуть: камери спостереження, датчики диму, протікання води, витоку газу, датчик відкриття дверей і вікон, датчики руху, «розумні» розетки, датчики температури і освітленості, режим опалення, модулі управління шторами.

Управляти системою розумний будинок можна дистанційно за допомогою телефону, планшета, комп'ютера або спеціальних настінних панелей і просто голосом перебуваючи в квартирі.

Приклади таких пристроїв:

  • розумний освіжувач повітря. Домашній ароматизатор, який може управлятися за допомогою голосового помічника або по заздалегідь заданим розкладом. Користувач може регулювати не тільки частоту подачі ароматизатора, але і його інтенсивність.
  • розумний душ. Він оснащений двома точками подачі води: лійка і душ імітує дощ. Можна запрограмувати який саме джерело буде використовуватися в даний момент, виставити налаштування для себе, і для всієї родини: температуру подачі, інтенсивність, налаштувати контрастний душ. Команди можна віддавати голосом.

Як працює система розумний будинок

Два основні варіанти роботи системи розумний будинок:

Необхідно «жива» участь людини. Ви повинні особисто попросити систему виконати ту чи іншу дію, використовуючи для цього голос, смартфон або пульт (як вам зручніше). Призначена для користувача команда надходить на центральний процесор, який доручає її реалізацію конкретного пристрою. Наприклад, ви захотіли вимкнути світло в коридорі. Можна зробити це за допомогою голосової команди або через додаток. До пристрою, яке вимикає світло надійде сигнал по Wi-Fi і воно виконає команду.

Безпосередню участь людини не потрібно. У справу вступають різноманітні датчики і годинник. Наприклад, комп'ютер приймає рішення включити або вимкнути кондиціонер, орієнтуючись на показання датчиків температури. А при спрацьовуванні датчика руху в квартирі (під час вашої відсутності), центральний процесор включає сигналізацію. І так далі. 

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат