Макіяж — все, що потрібно знати для ідеального образу

24.08.2020 19:08 НОВИНИ ПАРТНЕРІВ



Кожна жінка, у будь-якому віці, прагне виглядати привабливою й допомагає їй в цьому декоративна косметика.

Макіяж здатен візуально змінити форму обличчя, очей, підкреслити певні риси та заховати недоліки. Але у нанесені макіяжу, як у будь-який справі, для досягнення бажаного результату, треба мати знання й володіти техніками. І якщо повсякденній мейк можна нанести самостійно, то для створення святкового образу краще звернутися до професійного візажиста. Ми на barb.ua зібрали кращих майстрів Львова. На сторінці «макіяж» можна ознайомитися з прикладами робіт майстрів і їх ціновою політикою.

Пам’ятайте, правильне використання косметичних засобів не тільки покращить зовнішній вигляд, але й збереже здоров'я шкіри.

Види макіяжу та їх особливості

Не менш важливо знати, для якого випадку доречний певний вид макіяжу, отже залежно від часу доби та певних умов розрізняють:

  • Денний макіяж – використовують матові та приглушенні відтінки.

  • Вечірній. Цей вид має стрілки, темні відтінки, акцент йде на губи або очі.
  • Макіяж для фотосесії та відеознімання. Потребує фарбуватися яскравими та насиченими відтінками, тому що камера знищує до 50% кольорів.
  • Весільній макіяж має ніжні відтінки. Складний для самостійного виконання, тому бажано звернутися за допомогою професійних візажистів.
  • Сценічний макіяж чи грим відрізняється від повсякденного та використовується виключно акторами театру та кіно для найкращого вживання в роль та створення сценічного образу.
  • Віковий – призначений для зрілої шкіри.

На що звернути увагу при нанесенні макіяжу

Безумовно, перш ніж приступити до будь-якого макіяжу, потрібно визначитися з формою обличчя, очей, типом та кольором шкіри. Коротко розкажемо, які бувають та як розрізняти.

Форми обличчя бувають: овальне, кругле, квадратне, видовжене та серцевидне.

Існують основні 4 типи шкіри:

  • Суха шкіра має постійне відчуття стягнутості, почервоніння.
  • Нормальна – гладенька шкіра з малопомітними порами.
  • Жирна. Цей тип має жирний блиск по всій поверхні.
  • Змішана (комбінована) – найпоширеніша з усіх, має жирний блиск в Т-зоні (лоб, ніс, підборіддя).

Тепер визначимося з формою очей:

  • Близько посаджені очі – це коли відстань між очима менше довжини самого ока.
  • Очі з опущеними куточками. Зовнішні куточки очей опущені донизу. Це надає обличчю сумний вигляд.
  • Глибоко посаджені очі розташовані глибоко в очних западинах.
  • Нависла повіка – це коли складка верхньої повіки напливає повністю або частково на рухливу повіку. З такими очима важко працювати, є багато особливостей при нанесенні макіяжу.
  • Мигдалеподібні очі отримали свою назву за схожість з горіхом мигдаль. Довгуваті з підведеним зовнішнім кутком.
  • Очі опуклої форми дуже об’ємні, а повіки виступають над обличчям.

Вибираємо декоративну косметику

Наступне – це вибір палітри й тут треба відштовхуватися від свого колірного типу, від часу доби. Наприклад, якщо ранок, рекомендуємо звернути увагу на більш пастельні тони, якщо вечір – навпаки, обирають насичені відтінки. Початківцям візажисти на barb.ua рекомендують почати з класичних нюдових кольори.

Наступний пункт – тип шкіри, якщо вона жирна або змішана краще використовуйте легкі й розсипчасті засоби, ні в якому разі не на масляній основі, – це для сухої та нормальної шкіри.

Від правильно вибраних засобів залежить стійкість макіяжу, зовнішній вигляд та здоров'я шкіри.

Етапи нанесення макіяжу

Після визначення всіх параметрів, приступаємо безпосередньо до макіяжу, але перед цим проведемо ретельне очищення шкіри обличчя. Таким чином йде процес підготовки перед нанесенням декоративної косметики. Шкіра позбувається забруднень, стає більш гладка, що забезпечує довше тримання макіяжу. Для очищення використовуємо гель-пінку (вона добре справляється с забрудненнями), а потім нанести тонік.

Наступним етапом йде зволоження. Використовуємо легкий зволожувальний крем, що швидко вбирається. Він підготує шкіру та захистить від сухості.

Приступаємо до тональної основи. З приводу нанесення на обличчя, все дуже індивідуально, хтось любить користуватися пензликом, комусь зручно пальцем, дуже рівномірно розподіляє основу бьюти-блендер (спонж для нанесення тональних засобів, розтушовує будь які кремоподібні текстури). Тональний крем наносимо починаючи від центру обличчя і рухаємося у напрямку зростання волосся. Наносимо також тональний крем й на шию. Обличчя і шия мають бути одного кольору.

Переходимо до використання консилера – коригуючого засобу, що допоможе замаскувати почервоніння, синці під очима, та інші недоліки шкіри. Починаємо наносити з внутрішнього куточка ока, зафарбовуємо область під очима і закінчуємо верхнім краєм ока і відразу ж розтушовуємо.

Наступний етап – промальовування брів. Їх обов’язково розчісуємо. Обираємо палетку з кольором, що не відрізняється від натурального, наносимо, заповнюючи порожнечі. Укладаємо брови спеціальним гелем.

Фарбування губ. Беремо олівець, розфарбовуємо тільки контури та далі рідкою помадою розтушовуємо.

Приступаємо до макіяжу очей. Візьмемо палетку класичних, нюдових кольорів. Рекомендуємо використати тільки сухі тіні, вони зручно накладаються. Краще обрати два кольори. Той, що темніше, наносимо на внутрішню повіку. Світліше – на зовнішню. На нижні повіки наносимо ті ж самі кольори. За основу беремо світліший колір, його будемо наносити по всій поверхні й тільки в центрі пензликом робимо декілька мазків темним. Фінальним штрихом йде туш завжди актуального чорного кольору.

Наприкінці наносимо рум’яна на вилиці круговими рухами найбільшим пензликом. Вибір відтінку залежить від природного кольору шкіри. Для холодного тону підходять рожеві, для теплішого – персикові та бежеві. Сатинові рум’яна візуально згладжують шкіру. Матові рум'яна такого ефекту не дають.

Як правильно знімати макіяж

Демакіяж вміщує в себе очищення шкіри або зняття макіяжу та складається з 3-х етапів: очищенні, зволоження, тонізація. Обов’язково використовуйте спеціальні засоби, не змивайте макіяж за допомогою мила. Це пересушує шкіру й може викликати подразнення. Так само до сухості та зморшок можуть привести спиртовмісні речовини.

Для видалення косметики можна використати міцелярну воду. Внаслідок спеціального складу дуже швидко видаляє макіяж – як би втягуючи в себе фарбувальні речовини.

Вибираємо засіб, який підходить вашому типу шкіри. Це може бути й молочко для зняття макіяжу або засіб на масляній основі.

Зверніть увагу, що знімати макіяж з обличчя й очей не можна одним засобом. Шкіра навколо очей дуже ніжна й для цієї зони виготовляють окремі засоби.

Для зняття макіяжу наносимо трошки вибраного засобу на ватний диск і протираємо обличчя, намагаючись сильно не натискати й не розтягувати шкіру, рухаючись від центра до зовнішньої сторони: від підборіддя до мочок вух, від носа до скронь, лоб протираємо, рухаючись від перенісся до лінії зростання волосся.

Щоб змити макіяж з очей, треба закрити очі й прикласти до них ватний диск з очищувальним засобом та почекати хвилину, щоб усі фарбувальні речовини змогли розчинитися. Дбайливо зітріть залишки починаючи зверху вниз від коренів до кінчиків вій. У кінці процедури обов’язково вмийтеся прохолодною водою. Вона закриє пори та зменшить вироблення шкірного сала.

Після очищення настає етап тонізації, цим ми готуємо шкіру для нанесення зволожувального крему.

Намагайтеся проводити демакіяж відразу після повернення додому, а не перед сном. Так шкіра поглинає максимальну кількість кисню, адже організм ще активний і усі використані креми встигнуть проявити максимальну ефективність.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат