За якими параметрами класифікуються офісні меблі?
Незалежно від стилістичної концепції офісні меблі підрозділяються на штучні та комплектні. Під штучними маються на увазі предмети меблів, що не входять ні до якого меблевого ансамблю. Комплектні ж являють собою офісні гарнітури.
Саме за характером виробництва меблів вони бувають
· масовими,
· серійними,
· експериментальними.
Вдумливі керівники, що піклуються про інтер’єр свого офісу, надають перевагу комплектним офісним меблям, оскільки вони зазвичай виготовлені в цілісному декоративно-композиційному напрямку, що формує відчуття єдності всього офісного простору, поєднуючи його незалежно від зонування в межах однієї або в декількох кімнатах.
Офісні меблі лише тоді сприймаються як цілісний комплект, коли всі компоненти не тільки представлені в одному конструктивному і дизайнерському стилі, але й вироблені з одного матеріалу, мають однакові механізми та однотипну фурнітуру. Він може бути виготовленим із
· пластику,
· деревини,
· скла,
· металу,
· ДСП,
· МДФ.
Дуже популярні офісні меблі, при виготовленні яких комбінуються декілька матеріалів. Комплектні офісні меблі, що монтуються з уніфікованих корпусних елементів, ідеально компонуються як по ширині, так і по висоті.
Наскільки привабливими та функціональними можуть бути офісні меблі, ви можете продивитись на сайті інтернет-магазину MebShop.kiev.ua, де представлені різноманітні за конструктивом, кольорами та розмірами зразки різного цінового сегменту. Детальніше ознайомитися з товарами офісних меблів можна в каталозі, за адресою mebshop.kiev.ua/mebel/ofisnaya_mebel.
Які є офісні меблі на вітчизняному ринку?
В залежності від того, яким способом вони виготовлені, розрізняють меблі
· пресовані,
· столярні,
· формовані,
· штамповані,
· литі (з пластику або металу),
· гнуті (використовуються готові гнутоклеєні елементи).
Офісні меблі можуть бути корпусними або м’якими. Останні класифікуються в залежності від чутливості м’яких складових до впливу конкретного навантаження, а також від того, наскільки буде деформуватися м’який ншар під час їх експлуатації. З чотирьох категорій м’якості офісні меблі зазвичай відносяться до III або IV категорії, що дозволяє повноцінно відпочити в сидячому положенні після довгої напруженої роботи.
Технологічно-конструктивні особливості офісних меблів
Завдяки класифікації офісних меблів є можливість визначити бажані технологічні й експлуатаційні характеристики. Вони поділяються на
· корпусні (рамкові чи щитові),
· розбірні,
· нерозбірні,
· універсальної комплектації,
· такими, що трансформуються,
· вбудовані,
· ті, що складаються,
· мобільні.
Найбільш популярними є вбудовані офісні меблі, що стають одним цілим з офісними перегородками чи стінами, а також меблі-трансформери, що міняють не лише форму та розміри, але й функціонал.
Ці два типи меблів дозволяють економити корисну площу. Іноді це є надзвичайно важливим!
Коментарі :
Додати коментар