Гурт “Sisters in Jazz” виступить з концертом в Ужгороді

admin 21.11.2016 14:09 ДОЗВІЛЛЯ

7 грудня ужгородці та гості міста зможуть відвідати концерт гурту “Sisters in jazz”.


Виняткового рівня джазовий колектив складається із п’яти учасниць, які походять із чотирьох країн. У кожної з музиканток – вагомий перелік регалій, перемог і проектів, у яких доводилося брати участь. Перед вами гратимуть неймовірно круті представниці США, Японії, Італії та Польщі. Може здатися, що це звучить надто гучно.

Тим часом – ось перелік музиканток і опис того, що вони встигли зробити перед тим, як потрапити до нас:

Camille Thurman – духові(США)
Naoko Sakata – фортепіано (Японія)
Federica Michisanti – бас (Італія)
Izabella Effenberg – віброфон (Польща)
Dorota Piotrowska – перкусія (Польща)

Концерт розпочнеться у галереї “Ілько” о 19:00.

Довідка

Federica Michisanti народилась у Римі і почала грати на бас-гітарі у віці 20 років. Через вісім років опанувала і контрабас. Навчалась у Università della Musica та St Louis College of Music у Римі і відвідувала джазові воркшопи Siena Jazz and Città di Castello (with Miroslav Vitous). Вивчала класичну музику з маестро Andrea Pighi.

Також Федеріка є автором музики і в 2012-му році видала свій перший альбом “Trioness”, записаний спільно з Simone Maggio (фортепіано) та Emanuele Melisurgo (саксофон). Наступний альбом записаний теж тріо з Matt Renzi (саксофон, бас-кларнет, гобой та англійський ріжок) з Сан-Франциско, та Sebastiano Ragusa (саксофон). Федеріка брала участь у серії записів для L’Espresso della Repubblica, у проекті “Giovani Leonesse, a jazz tribute to Janis Joplin”.

Також Федеріка грала на бас-гітарі в турі з Massimo Ranieri і на контрабасі з Giorgio Albertazzі у театральній виставі, а також з Lee Konitz на італійському фестивалі джазу. Наразі Федеріка грає з Nicole Johanntgen у джазовому проеті “Sisters in jazz” і викладає в декількох музичних школах Риму.

Camille Thurman – талановита саксофоністка, флейтистка, вокалістка, композиторка та педагог. Завдяки своїй здатності брати 4 октави і виконувати вокаліз, вона зачаровує публіку мелодіями, які нагадують стиль Мінні Ріпертон, Елли Фітцджеральд і Сари Воен. Каміла переймає звучання легенд минулого і доповнює його нюансами, тонкощами і свіжістю сучасної музики. Це не лише розширило можливості джазу нового покоління, а й завоювало їй повагу публіки в Ізраїлі, Перу, Швейцарії і по всьому світу.

Як досвідчена виконавиця і композиторка, Камілла виступала з відомими джазовими іконами: Dr. Billy Taylor, Chaka Khan, Benny Golson, George Coleman, Dr. Lonnie Smith, Terri Lyne Carrington, Stephanie Mills, Russell Malone, Nicholas Payton, George Benson, Yolanda Adams, Bebe Winans, Charli Persip, Valery Ponomarev, Lew Tabackin, Alicia Keys, India Arie, Kenny Latimore, Dave Valentine , Anthony Hamilton, Eric Benet, Brandy, SWV, Ciara, Missy Elliot та багато інших.

У Камілли є свій власний квартет, який виступав в Kennedy Center, Lincoln Center, the International Women in Jazz Festival, the Super Jazz Ashdod Israel Festival, The Jazz Gallery та на багатьох інших визначних джазових майданчиках і фестивалях світу.

Камілла народилась у Сент-Олбансі, штат Нью Йорк, у сімї двох педагогів. Вона зростала на звучанні Стіві Вандера, Марвін Гей, Сари Воен, Chaka Khan. В 12 років Каміла почала грати на флейті і в 14 перейшла на саксофон. В підготовчій музичній школі CPSM вона отримала повну стипендію для вивчення саксофону та флейти. У 15 років отримала стипендію для участі в Jazz In July в Університеті штату Массачусетс. Навчалася в престижній вищій школі сценічного мистецтва Filorello H. LaGuardia, де її вчителем був Боб Стюарт.

Після закінчення Бінгемтонського університету повернулася в Нью-Йорк і почала працювати з легендарними трубачем Валерієм Пономарьовим, барабанщиком Charli Persip, квартетом саксофоністів Baritone saxophonist Hamiet Bluiett, Gabriel Alegria & The Afro-Peruvian Sextet та багатьма іншими.

Камілла двічі отримала нагороду ASCAP Herb Alpert Young Jazz Composers (у 2012-му і 2013-му роках). Її композиції були представлені і в виконанні її квартету в ASCAP/ Kennedy Center “Songwriters: The Next Generation” в 2013р. Її дебютний альбом ORIGINS, за участі Luis Perdomo (фортепіано), Rudy Royston (ударні), Corcoran Holt (бас), Enoch Smith Jr. (фортепіано), Brandee Younger (арфа) і Shirazette Tinnin (ударні та каджон), був випущений лейблом the Hot Tone Music, так само як і її другий альбом Spirit Child.

Naoko Sakata народилась у Японії. У 2008 приїхала в Швецію, щоб навчатись у Академії музики і драми в Гетеборзі. В 2009 р. вона виграла Young Nordic Jazz Comets ”Soloist Prize”, а у 2011 році отримала премію “Відкриття року” на шведському радіо Jazzkatt. З моменту отримання цих престижних нагород її тріо виступало наживо на шведському радіо та телебаченні, а також на різних джазових фестивалях в Швеції і за кордоном, включаючи Umeå Jazz Festivall, Swedish jazz Celebration, Gamlestan Jazz festival , Stockholm kulturfestival, 12 Points Festival, Vossa Jazz festival (Норвегія), Trondheim Jazz festival (Норвегія) Jazzahead in Bremen (Німеччина), Bohemia Jazz Festival (Чехія), Technopolis Jazz festival (Греція) та Jazz Au Chellah(Марокко).

Мала сольний фортепіанний концерт на міжнародному фестивалі в Чехії. У 2011 році Наоко закінчила Академію музики і драми в Гетеборзі. Грає в багатьох групах, таких як “Наоко Саката тріо”, Кейсі Мойр Band, ансамбль Йохан Мойр, Stormfågel, Malin Wättring 4, і MOCO. Також виступала зі шведськими артистами, такими як BoBo Stenson, Anders Jormin та Lennart Åberg. Наоко отримала декілька стипендій, в тому числі “Alice Babs Jazz Scholarship 2013”.

Разом із “Наоко Саката тріо” випустила два компакт-диски ”Kaleidoscope”(2011 р.) and ”Flower Clouds”(2013 р.). Випуск останнього вона поєднала із гастролями Швецією та Японією.

У 2014 році Наоко отримала грант на один місяць перебування в Ванкувері від шведської художньої ради. Там Наоко співпрацювала з канадськими музикантами і канадською джазовою сценою.

У 2015 році Наоко почала коцертувати у складі ”Sisters in Jazz”, який складається з жінок-інструменталістів, обраних швейцарською саксофоністкою Nicole Johänntgen з країн Європи. Вони виступали на кількох європейських джазових фестивалях.

У березні 2016 року, третій альбом тріо Наоко Сакати “Dreaming tree” був виданий шведським лейблом ”Footprints”. Наразі група номінована на приз від шведського радіо як “Група 2016 року”.

Dorota Piotrowska є видатною польською перкусіоністкою, яка мешкає у Нью-Йорку. Ще живучи в Амстердамі, гастролювала з відомим трубачем Saskią Laroo і під керівництвом Nasheet Waits, який переконав її розпочати навчання в Університеті Лонг-Айленд в Брукліні, Нью-Йорк. Наступним закладом була The New School for Jazz and Contemporary Music, яку вона закінчила в 2012 році.

Співпрацювала з видатними музикантами світового джазу, серед яких слід згадати такі імена, як Jeremy Pelt, George Garzone, Sam Newsome, Stacy Dilliard, Mike Rodriguez, Lafayefe Harris, Benito Gonzales, Anthony Wonsey, Eric Wyaf, Greg Lewis, що стало причиною її концертів в найкращих Нью-Йоркських джазових клубах: Iridium, Smalls, Zinc Bar, Cornelia Street Café Jazz або Lenox Lounge.

Izabella Effenberg є першою польської жінкою, яка присвятила себе джазовій грі на віброфоні. Закінчила клас ударних інструментів в Академії музики в Познані та Гданську. Після переїзду до Німеччини продовжила навчання в Нюрнберзі та отримала ступінь магістра джазових ударних.

Ізабелла є лідером своїх власних музичних проектів, її часто запрошують у різні міжнародні проекти. Її дебютний альбом “Cuentame” отримав нагороду престижного баварського радіо в Нюрнберзі, а інший компакт-диск “IZA”” був представлений на Jazz Forum цьогоріч.

Також Ізабелла є однією з небагатьох жінок у світі, яка грає джаз на віброфоні і африканській калімбі. У 2014 році вона організувала фестиваль “Vibraphonissimo” в Нюрнберзі, котрий здобув багато визначних нагород, стипендій та грантів для музичної діяльності.




trubyna.org.ua/

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ДОЗВІЛЛЯ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат