Володимир Шаран покинув пост головного тренера ФК «Минай»

18.11.2023 17:04 СПОРТ

Футбольний клуб «Минай» та Володимир Шаран припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. На зустрічі керівництва з тренерським штабом було прийняте спільне рішення припинити співпрацю.

ФК «Минай» дякує Володимиру Шарану та його штабу за виконану роботу. Саме під керівництвом 52-річного фахівця минайцям підкорилось найвище досягнення у клубній історії – восьме місце турнірної таблиці за результатами сезону-2022/23 української Прем’єр-ліги.

Разом із Володимиром Шараном свої посади залишили тренери Вадим Чернишенко, Сергій Мізін, Ігор Лучкевич та командний лікар Олег Темник.

ФК «Минай» щиро дякує тренерському штабу за співпрацю та бажає успіхів у подальшій кар’єрі! Будемо раді зустрічі на футбольних полях України, - повідомляє пресслужба клубу.

Новим тренером закарпатської команди стане 42-річний громадянин Сербії Желько Любенович, який добре відомий в Україні в якості футболіста. За різні клуби Любенович провів в УПЛ 303 матчі. Найдовше 6 сезонів футболіст грав у Зорі.

Після завершення кар'єри гравця (у 2018 році) Любеновіч працював тренером-селекціонером Зорі, був помічником наставника у складі U-19. Останнім місцем роботи Желько був сербський Железнічар Панчево (асистент головного тренера), який він покинув у червні 2022 року, і з того часу залишався без роботи.

Контракт із Минаєм розрахований до кінця сезону-2024/25. Допомагати керувати командою Желько Любеновичу у тренерському штабі будуть асистент Ігор Дудник та тренер воротарів Андрій Новак. Новим командним лікарем призначено Віталія Деяка.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

СПОРТ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат