Заступник міністра молоді та спорту України відвідав Закарпаття

Прес-служба ОДА 16.03.2018 21:53 СПОРТ

Заступник міністра молоді та спорту України: Закарпаття має чималий потенціал для проведення тренувальних зборів українських спортсменів.

Будівництво спортивного комплексу у місті Хуст, яке планують завершити до осені поточного року, та проведення реконструкції стадіону «Авангард» в   Ужгороді, котре   здійснять цьогоріч, надасть можливість Закарпаттю приймати навчально-тренувальні збори українських спортсменів та проводити міжнародні змагання. Про це йшлося під час зустрічі керівників краю – Геннадія Москаля та Івана Дурана із першим заступником міністра молоді та спорту України Ігорем Гоцулом, котрий відвідав область з робочим візитом. Крім того йшлося про розвиток спортивної інфраструктури у гірській місцевості та створення спортивного інтернату в краї,   що надало б можливість талановитим дітям області підвищувати свій спортивний потенціал.

Міністерство молоді та спорту бачить у Закарпатті великий потенціал, оскільки після окупації Криму держава втратила бази підготовки на півдні й   область, при наявності сучасних спортивних споруд, стане центром проведення зборів українських спортсменів, що не тільки престижно, але й економічно вигідно, запевнив І. Гоцул.

Г. Москаль ознайомив керівника мінмолодьспорту із планами розбудови Футбольної академії на Закарпатті – масштабного спортивного проекту, який реалізують за кошти Угорщини в рамках міжурядової українсько-угорської угоди у співпраці з обласною Федерацією футболу України.   Проект, зокрема передбачає   реконструкцію стадіону «Авангард» та побудову сучасних спортивних майданчиків та футбольних полів в Ужгородському та Мукачівському районах.

Цього ж дня перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул також зустрівся з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл Закарпаття та спортивних федерацій. Зустріч присвятили обговоренню проблем розвитку галузі фізичної культури та спорту та провели у форматі робочої наради.

В рамках кількаденної робочої поїздки на Закарпаття І. Гоцул оглянув будівництво нового спортивного комплексу, яке триває на місці міського стадіону Хуста, де, нагадаємо, розташують легкоатлетичний стадіон, футбольне поле зі штучним покриттям, а також гандбольне та волейбольне поля.

Прес-служба ОДА

ТЕГИ : Ігор ГоцулЗакарпаття

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат