"Говерла" з Ягодінскісом програла в Одесі (Відеоогляд)

09.04.2016 17:27 СПОРТ

Відбувся матч 21-го туру "Чорноморець" - "Говерла". Ужгородський клуб зазнав поразки з рахунком - 0:1. Знову у складі "Говерли" вийшов на поле Ягодінскіс, який ніби-от мав відбувати дискваліфікацію. Керівництву "Говерли" знову доведеться пояснювати цей факт, адже Ягодінскіс перебуває у списку відсторонених на цей матч згідно рішення КДК ФФУ.

Гра проходила у жосткій манері, з великою кількістю фолів та жовтих карток (по 4 на команду). "Говерла" частіше пресингувала, а "Чорноморець" частіше створював небезпечні моменти під час контратак.

Гол був забитий на 56-й хвилині гри, з подачі Калитвинцева Азацький переправив м’яч у ворота Бабенка. До честі ужгородського голкіпера, треба відзначити кілька вбивчих моментів, у який він зміг вийти переможцем. Особливо це стосується останніх 10-20 хвилин матчу.

Гол: Азацький (56).
"Говерла": Бабенко, Ряшко, Ягодінскіс, Гончар, Іванов, Худобяк (Єременко 67) (Кутас 75), Савченко, Гемега, Гавриш, Кузик, Сергійчук. Запасні: Черепко, Гей, Тома, Хоменко, Добровольський.
Протокол матчу.

14 — Удари — 8
7 — Удари у створ — 3
5 — Кутові — 6
4 — Попередження — 4

Одесити зуміли досягнути 2-ї перемоги у сезоні, востаннє вони перемагали ще у жовтні. У турнірці "Чорноморець" піднявся на 12-й рядок, обійшовши "Волинь" і впритул наблизившись до "Говерли".

Завтра відбудуться ще чотири матчі туру за участі кращих команд Ліги та претендентів на єврокубки.