Мотоспорт. Закарпатська команда "Хуст-Екстрім" серед кращих у сезоні-2015

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА 05.02.2016 17:28 СПОРТ

30 січня у Києві відбулося щорічне підбиття підсумків чергового сезону з мотоспорту. Традиційно, участь у події взяли і закарпатські представники цього виду спорту.

Нагороджували призерів та чемпіонів. Серед названих спортсменів чи не найбільше фігурували саме закарпатські.

За підсумками року команда Закарпатської області посіла наступні місця: "Хуст-Екстрім" завоювала золоті нагороди у Чемпіонаті України серед дорослих, срібні медалі Чемпіонату України серед молоді та золото за перемогу у Чемпіонаті України з кантрі-кросу серед молоді. У змаганнях за Кубок України наші спортсмени вибороли 2-ге місце.

Серед кращих спортсменів нашої області: Михайло Васько (1 місце - клас 50 см3), Артем Мартиненко (1 місце клас open), Олександр Стегура (3 місце Чемпіонату України, клас 250), Едуард Штефуца (3 місце Чемпіонату України клас 85), Іван Цубера (2 місце Чемпіонату України кантрі-крос, клас квадро) та Михайло Голоботовський (1 місце Чемпіонату України кантрі-крос).

7 лютого відбудеться підбиття підсумків сезону-2015 та нагородження спортсменів на рівні області.