Ужгородці привезли 6 медалей зі Словаччини

Федерація дзюдо Закарпаття 11.04.2016 21:13 СПОРТ

9 квітня в Словацькому місті Бардеєв пройшов міжнародний турнір з дзюдо. Турнір зібрав 598 учасників різних вікових груп з 8 країн. Своїх спортсменів на змагання привезли представники таких країн: Болгарія, Чехія, Угорщина, Польща, Косово, Румунія, Словаччина та Україна.

З України було дві команди - СК "Європа" м. Одеса та команда ДЮСШ №1 м Ужгорода (22 спортсмена). Наша команда привезла додому 6 медалей (одне золото і п'ять бронзових нагород).

Єдину золоту медаль команді завоював Валерій Какабадзе у ваговій категорії до 46 кг U15. Бронзові нагороди вибороли: Камінський Андрій - 30 кг, Чолос Олександр - 50 кг, Об'єдков Едуард - 42 кг, Микуланинець Олександр - 46 кг, Соляник Євген - 73 кг.

Бронзові фінали програли в гідному бою і стали п'ятими - Семак Антон і Щербатюк Данило. Сьомі місця - Поляк Юрій, Чіка Костянтин, Цигейка Віктор, Тюрін Кирило, Грицик Станіслав, Мілюченко Андрій, Паламарчук Ілля.